Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováltatnál-e olyan tetováló...

Tetováltatnál-e olyan tetoválónál (háznál) akinek cicája van?

Figyelt kérdés
A barátom tetováló, eléggé ismert a környéken. Egyelőre csak háznál tud dolgozni. Karácsonyra cicát szeretnék neki adni,(és persze még tisztábban tartani a lakásunkat) de nem tudom hogy a kuncsaftokat ez mennyire zavarná, elvégre a cica szőrt hullat stb. Értelmes pozitív és negatív véleményekre lennék kiváncsi. :)

2014. nov. 24. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha a gép, a tűk meg a festékek el van zárva a cicától (mondjuk külön szobába), akkor igen.
2014. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Kicsit sem zavarna, imádom a macskákat. Nekünk 3 perzsa van és mégsincs szőr sehol szinte, kivéve a macskabútorokat. Annyi hogy a macskát rendszeresen kell fésülni hogy a fésűben maradjon a szőre és ne a szőnyegben.
2014. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán értem, nincs egy külön rész, ahol tetovál? feltételezem, nem a nappaliban oldja meg. akkor meg egyszerű: nem kell oda beengedni oda a macskát.
2014. nov. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Ne adjál senkinek ajándékba macskát: ha akarna, beszerezne magának. Az állattartás teher és felelősség, nem dönthetsz más helyett ilyen súlyos kérdésben. A macska érdekében sem! Mit csinál vele, ha nem kell neki?!
2014. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem tetováltatnék otthon. A macskákat nagyon szeretem, de az otthon tetoválást elítélem (kivétel persze a háznál berendezett hivatalos szalon.)
2014. nov. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Negyedik... :'D tisztában vagyok az állattartás felelősségével... közösen beszéltük hogy ezt kapná :D és nem azon van a hangsúly hogy hogyan kell tartani stb. hanem hogy a cica a háznál mennyire befolyásolná a vendégeket. Nyomivagy
2014. nov. 24. 20:51
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
kizárt. figyelembe kell venni az egyéb higiéniás okok mellett azt is, hogy vannak akik allergiásak a macskaszőrre. egyébként undorító olyan helyiségben tetoválni, ahová bejárhat a macska, sőt, még olyanban is, ahová csak a ház olyan részeiből lehet bejutni, ahol előfordulhat az állat. ez nem macskabarátság meg állatszeretet kérdése.
2014. nov. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem tetováltatnék háznál..amúgy meg igen, ki kell zárni a macskát.
2014. nov. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én sem tetováltatnék háznál,ha van macska ha nincs.
2014. nov. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetováltatnék háznál macska nélkül sem :)
2014. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!