Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek a tetkóról...

Mi a véleményetek a tetkóról (szentem jó ha fontos)?

Figyelt kérdés

2014. nov. 28. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Prolis.
2014. nov. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

ha célja van akkor fontos.

pl ha egy törzs tagja vagyok és minden egyes levágott fejű ellenségért kapok egy jelölést a testemre,akkor 10 jelölés után nagyobb tekintélyem és több nőm lesz,mert félni és tisztelni fognak a teljesítményem miatt.

ezért ilyen indíttatásból büszkén viselném.

de érdemtelenül,cél nélkül,csupán a magamutogatásért nem tennék magamra sosem.

2014. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kerdezo fiu vagy lany vagy?
2014. nov. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Divatbuzzancskodás.
2014. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Ma az a legvagányabb akinek nincs, áldom az eszem, hogy nem csináltattam, mikor minden korombeli rajzott valami akármit varratni, csak hogy legyen. Most én vagyok a legkülöncebb :D.
2014. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bellatrix:3 ***** válasza:
37%
A tetovalas az onkifejezes egy formaja. Szemely szerint szepnek es ertekesnek tartom, persze, ha van jelentese. Nekem is van tetovalasom, es nagyon buszke vagyok ra. Es en ugy gondolom, hogy alapos megfontolas utan csinaltasson az ember ilyesmit, mert egy eletre szol.
2014. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem vannak tetoválásaim, szeretem őket, büszkén viselem, mindegyiknek van jelentése is. Azt viszont rohadtul nem értem, hogy azok az emberek, akik nem szeretik a tetoválást, miért nézik le egyből azokat, akik csináltatnak. Ennyi erővel én is lenézhetném őket, csak mert nem ugyanaz a véleményük, mint nekem...
2014. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!