Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 16 éves vagyok és szerdán...

NightHero kérdése:

16 éves vagyok és szerdán lesz meg a legelső tetkóm, viszont mindenki azt mondja hogy megbánom, meg hogy még nyúlni fog a bőröm. Mennyire igaz amit mondanak?

Figyelt kérdés

2014. nov. 29. 22:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

hová tetováltatsz,és mit?ez sem mindegy

az egyik ismerősöm szintén 16 évesen tetováltatott,a vádlijára.azóta 3 év telt el csupán,de annyira megnyúlt(izmosodott,és nőtt is egy kicsit),hogy undorítóan 'széthúzódott' a minta...

2014. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
Olyannyira, hogy a tetkó prolis kultúrát jelent.
2014. nov. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
a jobb kezemen a hajlatban egy 3 centis fekete koronát akarok
2014. nov. 29. 23:14
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Elég gáz ez a minta, szerintem várj még vele, mert meg fogod bánni..én is utálnám már azt a mintát, amit 16 évesen magamra tetováltattam volna.
2014. nov. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Igen, az gáz lesz számodra is pár év múlva, mert tucat, mert unalmas, mert tipikus divatos tiniminta. Én is akartam többféle tetkót is tinikoromban. Most 30 vagyok és örülök hogy nincs rajtam olyan tetkó amit akkoriban akartam, tök más a stílusom már. Mindenki változik, te is fogsz. Persze le is lehet szedetni a tetkót már, nem akadály, de azért gondold át.
2014. nov. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mara megbantad volna ha 10 evesen magadra varrattal volna egy akkor menonek gondolt dolgot?


Na ugye.


Varj meg vele.

2014. nov. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

szia 15 évesen lett meg mind a 3 tetkm eltelt 1 év 16 vagyok egyálltalán nm bántam meg imádom öket. és nm nyulik ki a böröd ez nem igaz amit mondanak, föleg a kezeden nm fog eldeformálodni nyugodtan megcsináltathatod

sok sikert remélm segitettem

2014. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Először is: van számodra jelentése annak a koronának vagy csak azért akarod, hogy legyen egy tetkód és mert manapság nagyon "menő" mintának számít? Mellesleg tucattetkó.

Ha "csak tetszik", akkor hétszentség, hogy néhány év múlva megbánod. Jópár éve minden nő r-bancrendszámot varratott, cicidelfint, a pasik a gagyi nonfiguratív mintákat. Most meg nem győzik takargatni meg leszedetni, mert rohadtul gáz mind.

Egy tetoválásnek legyen jelentése, egy emlék, egy szituáció, bőrbe ütött lenyomata legyen, ne csak egy katalógusból kinézett tucatminta (ilyen még manapság az álomfogó meg a combfixtetkó).


Az, hogy az ember élete során változik a bőre egy dolog, de nem fog szétnyúlni annyira, hogy teljesen ocsmány legyen. Öregkorunkra persze, megplöttyed, de könyörgöm, minden ember bőre összeaszalódik valamennyire...


Az meg már csak hab a tortán, hogy olyan helyre érdemes tetováltatni, amit esetlegesen el tudsz fedni ruhával, ha olyan munkahelyre kerülsz, ahol ezt nem tolerálják.

2014. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
a kézhajlatodban hogy nyúlna meg a bőr annyira?! de amúgy szerintem is elég sablonos, én biztos nem tetováltatnám magamra.
2014. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#7 egy év alatt nem bántad meg?? ez igen, gratulálok, nagy idő. de valószínűleg nem egy évig fogod hordani, hanem még legalább 30-40-ig jobb esetben. 16 évesen még ugyanúgy tini vagy, mint egy évvel azelőtt, nem változik annyit az ízlésed. viszont 30 évesen lehet, hogy már irtó gáznak fogod érezni..
2014. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!