Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire fáj a száj piercing?

Mennyire fáj a száj piercing?

Figyelt kérdés

Vagy érzéstelenítik helyileg? Jobb oldalra szeretném. Ez lesz az elsőm, ezért kérdezem.

21/L



2015. jan. 7. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fáj, a nyálkahártyát nagyon jól lehet érzésteleníteni, szimpla érzéstelenítő sprayjel. Nekem a gyógyulással sem volt semmi gond, gondolom javasolnak majd egy fertőtlenítő sprayt és egy öblögetőt. Aránylag gyorsan gyógyul, nekem a gyógyulás alatt sem fájt szinte egyáltalán.
2015. jan. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És még valami....neked mennyi idő alatt gyógyult?
2015. jan. 7. 17:19
 3/8 A kérdező kommentje:
És a piercinget neked kell előre megvenni vagy ott ahol lyukasztják ott adják vagy mi? Mennyibe kerül egy ilyen "művelet"?
2015. jan. 7. 17:23
 4/8 anonim válasza:

A gyógyulási idő 2-3 hónap, és azonnal teszik be.

A rúd/tű végére illesztik a piercinget, amivel átszúrtak, aztán kihúzzák, és marad a piercing.

Egyébként nem fáj. 10 másodperc az egész lyukasztás, és elég fájdalommentes is. Írd be egy videófeltöltőbe, hogy lip piercing, és meglátod, hogy hogy bírják, hogy szúrják stb. Az sokat segíthet.

Árat sajnos nem tudok mondani, de arra is ott van az internet, meg lehet nézni, hol mennyiért csinálják.

2015. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :3 Most már kicsit nyugodtabb vagyok :) köszi mégegyszer!
2015. jan. 8. 18:44
 6/8 A kérdező kommentje:

És....ömmm....bocsánat hogy még most jut eszembe, de még van kérdésem:

-A piercinget lehet úgy cserélgetni mint a fülbevalót (pl. van egy, kiveszem, veszek egy másikat és berakom)?

-Hol tudnám megcsináltatni? Gyömrő környékén valahol?

-Mit ajánlanátok első száj piercingnek (milyen fajtát)?



Köszönöm mégegyszer és bocsánat hogy most jut csak eszembe :)

2015. jan. 11. 16:00
 7/8 anonim ***** válasza:
ha még aktuális akkor: ugyan úgy lehet cserélni, háát szerintem elsőnek patkót, bár nekem karika volt. hellyel nem tudok szolgálni, nem vagyok annyira otthon arra. egyébként nekem 2 hét alatt begyógyult :D
2015. febr. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még nem került sor a száj pc-re,mert nem volt alkalmas eddig, de már nem sokára :)
2015. febr. 10. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!