Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hova tetováltassak idézetet?...

Hova tetováltassak idézetet? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék magamra tetoválni egy dalszöveg részletet, viszont nem tudom, hogy hol lenne a jó. Olyan helyre szeretném, ahol nem látja mindenki, el tudom takarni.

A szöveg ez lenne:

"Szülői édes biztonság ti vigyáztok,

Vigyázott a védelmükbe foglalt imátok."

Nem szeretném nagyba, szerintem a legkisebb betűméretükkel fogom kérni. Amúgy 19 éves vagyok és lány. Köszi a válaszokat.



2015. jan. 11. 22:39
 1/5 anonim válasza:
A lábfejem szerintem irtó szexi!!!
2015. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez az idézet full értelmetlen.
2015. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Valami fos dalszöveg, ne keress benne értelmet. A serdületlen kérdező még ott tart, hogy a dalszövegek jelentenek is valamit.
2015. jan. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Attól, hogy nektek nem jelent semmit, neki sokat jelenthet!!


Lábfej tenyleg szexi, viszont egy idézetet nehéz takarni. Főleg nyáron. Szerintem gondolkodj oldalban. Fájdalmasabb, de sokkal könnyebb nyáron is takarni. Szinte csak akkor látják mások, ha fürdőruhában vagy. Akkor se feltétlenül.


Egy tetovált lány /21/

2015. jan. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első és a negyedik válaszolónak kommentet :)

A másodiknak és harmadiknak meg csak annyit üzennék, hogy attól, hogy nektek nem jelent semmit ez az idézet, nekem még igen, egyenlőre én döntöm el, hogy mit tetováltatok magamra. Zoligyerek, szerinted serdületlen vagyok? Még jó, hogy ennyire ismersz...

2015. jan. 13. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!