Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Prince Albert piercinget...

Prince Albert piercinget szeretnék csináltatni (minden érdekel), neked van?

Figyelt kérdés

Páromat meg akarom lepni a márciusi évfordulónkra, és már most érdeklődöm ez ügyben:

Állva pisilni tényleg nem lehet, vagy ez csak egy városi legenda? Körülmetéletlen péniszre is csinálják ezt tudom, de azon annyira nem látványos..viszont ha valakinek "ilyen" van, az is írjon tapasztalatokat kérlek. Ha esetlegesen úgy döntök, hogy megszabadulnék a piercingtől, akkor mennyire marad nyoma, utána minden eredeti felállásban fog működni?

Ezenfelül minden érdekel, a szúrás körülményei, mennyire volt kínos stb, illetve a gyógyulás, a partner(ek) reakciói, valamint most milyen fajta gyűrűtök van.

Köszönöm a segítséget előre is, természetesen pontozok!



2015. jan. 13. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
érdekel még?
2016. okt. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van
2017. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem most patkó van. wKb egyáltalán nem fáj, ami rohadt kellemetlen az a cső amit a tű elvezetéséhez dugnak le kb egy centire. A vérzés az tényleg borzasztó, az első két napban megállíthatatlanul vérzett, nem szabad akkor túlságosan piszkálni főleg nem leszedni az alvadt vért. A 3. napra varázsütésre elállt teljesen a vérzés, a további napokban csak ha nagyobb irritációnak van kitéve akkor vérzik alig észrevehetően (1-2 mm-es foltocskák a gézlapon max). Ha elállt a vérzés akkor mindenképp az izotóniás sóoldatos fertőtlenítő sebtámogató oldatot ajánlom (házilag 250 ml LANGYOS forralt/desztillált víz + 1/4 teáskanál jódozatlan (nem himalájai meg ilyenek) tiszta só) Állva ha nem vagy körülmetélve akkor lehet pisilni csak simán ráhúzod a bőrt, anélkül is lehet csak nem tudsz vele célozni mert szanaszét fröcsköli. Ha a párod miatt csinálod akkor szerintem nem sokat ér, a nők többsége semmit nem érez belőle, inkább magad miatt csináltasd
2021. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem karika van a patko sajna nem jott be
2021. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!