Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy manapság egyre több fiatal tetováltatja magát?

Figyelt kérdés
Továbbá... Mi a véleményetek a tetoválásról? Előnyei, hátrányai?

2015. jan. 23. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolok, ő dolguk, mi közöm nekem hozzá? Ha tetoválást akar csinálja. Nem tudok róla hogy lenne hátránya vagy előnye.
2015. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egészségükre. Pozitív hogy egyre több ember meri felvállalni önmagát (a divattetoválások más tészta, de az is az egyén dolga). Előnye talán az, hogy a tetovált emberek általában kicsit összetartanak (mármint ismerkedésnél pl, egy tetováltnál vélhetően plusz pont, hogy neked is van), illetve vannak ilyen szekták is. Hátrány pedig a kicsinyes tetoválatlanok általános fújolása, és a bőr megnyúlása.
2015. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Hajra.
2015. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha valami egyedi van az embereken azzal nincs semmi baj, nekem is van. Viszont a tucat tetkóktól kivagyok
2015. jan. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én 18 éves vagyok jelenleg8 tetoválásomvan...nem gondolom hogy előny vagy sem.én azt mondom ez egy remekmódja az önkifejezésnek más verset ír fest stb....nekem pl szervesrészét képezik átlagos kis életemnek és rendkivul boldogvagyok veluk....továbbá annyi hátrányalehet hogy megnéznek mondjuk én ugyoltozom alltalaban hogy nelatszodjanak mert magamnakszólnak. ahelyesírásomért bocsánat dixleksziámvan
2015. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenki azt hiszi a tetkótól egyéni lesz... még akkor is ha a szokásos értelmetlen kínai jel, skorpió vagy nonfiguratív gagyiság díszeleg rajta. Nekem személy szerint nem tetszik, mert bár bizonyára van számos ellenpélda, azért alapvetően azt látom, hogy a kevésbé iskolázott, alacsonyabb szellemi kvalitásokkal rendelkező emberek sajátja a tetoválás. Kivéve a "tényleg fura önmegvalósító" figurákat, akiknek kifejezetten jól áll a számtalan tetkó. Ez alatt nem a vádlira varrt, vagy boka fölé pingált borzadványokat értem:)
2015. jan. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem van egy teljesen egyedi, nekem tervezett (elég nagy) minta az oldalamon, és imádom :)


Nemsokára kapom a következő mintát, alig várom :D


Mind a kettőnek története van, és mind a kettő engem erősít illetve majd fognak, ha meglesz a második is.


Nekem sokat jelentenek, és sokat segítenek, ennyi.

Hátrányom nem lehet belőle, mert olyan helyre varratok, ahol más nem látja.


Talán stabil munkával majd lesz látható helyen is, de nekem nem az a lényeg, hogy más lássa, bár jó érzés az tény :D


20/L

2015. jan. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem egyre kevesebben, mert már lecsengett a nagy divatja, inkább már ciki
2015. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!