Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Orosz maffia tetkókat nem...

Orosz maffia tetkókat nem nevetséges viselni ha közöd sincs a bűnszervezethez?

Figyelt kérdés

egyik ismerősöm tele van orosz maffiás tetkókkal pl. feszület a mellkason ami azt jelenti,hogy a viselője egyetért a bűnözéssel.csillagok a térden=nem térdel senki előtt.kisjézus=bűnözőnek született a viselője.


Ha valaki ilyeneket tetováltat magára és köze sincs az orosz maffiához az nem gáz?nem röhejes? nem egy irodakukac,volt pár ügye ült is pár hónapot de ezek pitiáner ügyek voltak..

keménynek akar látszani azt akarja,hogy féljenek tőle de nem tudom szerintem hiteltelen. ja és mielőtt valaki belekötne,hogy ő biztos azért varratott keresztet meg kisjézsut mert csak vallásos meg tetszik neki a csillag szólok,hogy NEM! többször elmondta,hogy tudja mit jelent és direkt varratott magára maffia tetkókat.utána lehet nézni google-be,ha valaki nem hiszi el,hogy mit jelentenek.


2015. febr. 24. 03:37
 1/4 anonim válasza:
biztos hogy nem normális.és valószínűleg igazad van azzal kapcsolatban hogy keménynek akar látszani és azt akarja,hogy féljenek tőle.. ez úgy sem fog megtörténni.és egyébként az ilyen "ismerősöket" érdemes elkerülni
2015. febr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De, szerintem is röhejes.
2015. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én inkább a szánalmas szót használnám.


Bizonyos körökben éleveszélyes farkasbőrbe bújt báránynak lenni, egyszerűen nem éri meg az átlag piti emberek ijeszgetése a potenciális parát, ha pl. megtalál az igazi farkas.

Sok esetben ezek a dolgok miatt lesz valakiből börtöncsicska, addig-meddig provokálják, amíg hibázik.



Az igazi nagykutyák alapból veszélyesek, de mindig igyekeznek magukat a külvilággal alábecsültetni.


Ezen kívül ha ő maga nem orosz származású, nem oroszországban él, akkor az geész szimbológia bukik, mert ezek a dolgok csak ott értelmeződnek úgy ahogy.

Most aki nyugateurópában eg ymacskás tetkóval flangál, még nem tolvaj, és a hagymakupolák/letöltött évek száma is olyan mű, mert mi más kultúrában élünk.

2015. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DavidxX válasza:
Az én eszembe megsefordulna az ilyen hogy Orosz Maffia tetovàltatàst tetovàlnék a testemre.Mivel ha Orosz Maffia tetovàlàst viselsz,attól még nem vagy az :) Meg ilyenekkel ne emberkedjetek/vagànykodjatok,mivel egyéb utóbb ràbasznak az ilyenek:)
2015. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!