Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha irodában lábujjas papucsot...

Ha irodában lábujjas papucsot zoknival veszek fel, az nagyon nevetséges?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, otthon sohasem hordok papucsot, csak lábujjközös nyári, utcai papucsaim vannak. Most bevinnék egyet az irodába télire, hogy ne a saras, havas utcai cipőben mászkáljak a parkettán meg a szőnyegen, de ez a lábujjközös papucs ugye zoknival kicsit vicces.

Vagy ez nem számít így munkahelyen télen? Csak én gondolom, hogy fura?



2013. nov. 11. 19:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Még véletlenül se!!!
2013. nov. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
ULTRA GÁZ!!!
2013. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy normális váltócipőt benntartani nagyon nehéz volna, ugye?!

Hát, végül is jó témát adsz derült percekhez majd a munkatársaidnak, ez tulajdonképpen szép dolog, csak nem biztos, hogy érdemes a munkahelyeden hülyét csinálni magadból...

2013. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
nem szégyelled magad hogy fiú létedre tanga papucsot hordasz???:) jézusom...és még zoknival..ultra gáz.
2013. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
81%
fiúknak nylon harisnyával nem ciki, csak nyugodtan
2013. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű és nem odaillő viselet akkor sem, ha nem találkozol ügyfelekkel. Semmiképp ne vedd fel, inkább valami nyári zárt cipőféleséget vigyél be.
2013. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
És ha zokni nélkül vagyok benne odabent?
2013. nov. 11. 19:40
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

zokni nélkül csak akkor, ha van lábszagod, és minimum valami jól láthatóan ocsmány láb- vagy körömgombád


amúgy meg fake a kérdés

2013. nov. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Nem fake, sajnálom, de mindkét lábfejem volt már eltörve, az egyik műtve is, nehezen viselem, hogy az irodában egész nap közel 30 fokos melegben kell lenni a negyven éves lecsavarhatatlan radiátorok miatt. Nap végére nagyon fáj a lábam.


De jó, maradok annál a módszernél, amit most csinálok, lerúgom a cipőm az asztal alá és simán zokniban vagyok bent. Köszönöm annak, aki normálisan válaszolt.

2013. nov. 11. 20:38
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne nehéz venni egy papucsot? akár gagyi kínaist, 1000ft és mindenki boldog
2013. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!