Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 16/f szerintetek megbánnám?

16/f szerintetek megbánnám?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék egy tetoválást a mellkasomra egészen pontosan a szivem fölé... Mivel a motorozás az életem így ez a kép lenne amit fölvarratnék magamra...

[link]

Szerintem a motorozás egy olyan dolog ami tényleg egy életre magához láncol... az első motor amin ültem egy Yamaha YZF-R6 volt és az első körömön 240 el vittek... mikor leszálltam a motorról remegtem annyira élveztem és egy kicsit féltem is de közben nevettem.. azóta ha meglátok egy motort rögtön a szabadság, nyugalom és a béke jut eszembe... szóval igen.. motor "őrült" vagyok.. szerintetek így mennyi az esélye, hogy később megbánom a dolgot?



2015. márc. 11. 21:10
 1/3 A kérdező kommentje:
A kérédsem még annyi lenne, hogy hallottam olyasmiket, hogy megadott kor alatt megadott helyekre nem lehet varratni mert még nő az ember és később csúnya lesz, formátlan.. ez a kor mennyi és melyek azok a helyek ahová nem szabad varratni ez alatt a kor alatt?
2015. márc. 11. 21:13
 2/3 anonim ***** válasza:
sokan vannak már manapság akik a te korodban varratnak. ilyenkor a szülő bele egyezése is szükséges szalonokban. ha már kifejlődött a tested, ha férfivá értél már varrathatod magadra. olyankor már csak az izomtól vagy a zsírtól nőhet az adott testrészed. meg majd öreg korra ha majd enged a bőr.. de az még nagyon messze van. ha később már nem is motrozol, vagy hasonlók ( szerintem ezt nem lehet megunni, az érdeklődés mindig megmarad ) akkor is egy jelkép marad rajtad, egy emlék egy életszakaszodból.
2015. márc. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég kicsi az esélye annak, hogy megbánod, főleg, hogy ez kis minta és bármikor eltakarhathatod majd egy másik, nagyobb tetoválással ha úgy döntesz, hogy már nem tetszik. Én ha motor őrült lennék és ilyen tetoválást szeretnék akkor tuti a csuklómra tetováltatnám de ez én vagyok, neked kell érezned.

Amúgy teljesen oké ez a hozzáállás, hajrá! :)

2015. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!