Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek is megbánnám, ha...

Szerintetek is megbánnám, ha levágatnám?

Figyelt kérdés

Már hosszú ideje tervezem, de mindig lebeszélnek róla. Szerintetek?

[link]


2015. febr. 11. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, igazából nekem az ekkora haj már nem tetszik, "csak úgy van". én nem bánnám meg a helyedben, de ha vágatni akarsz, először csak keveset, hogy lásd, hogy tetszik-e a zeredmény.
2015. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is az elsővel értek egyet. Én soha nem bántam meg a hajvágást, mert tudtam, hogy visszanő, és mindig profinál csináltattam, aki nem okozott csalódást. Szerintem a rövidebb haj sokkal frissebbnek, egészségesebbnek néz ki. :)
2015. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Én ugyanekkorát vágattam le válligérőre. Egyáltalán nem bántam meg, mindenki azt mondja, fiatalít (19 évesen mondjuk ennek nem sok haszna). Ha a lelkiismeretesen szeretnél kicsit könnyíteni, tedd azt, amit én tettem. Egy copfban vágasd le, aztán add le a gyermekrák alapítványnak. Ott majd paróka készülhet belőle a gyerekeknek :)
2015. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha le akarod vágatni miért bánnád meg? Szerintem szebb egy rövidebb jól belőtt frizura mint az ilyen ami csak lóg. Nekem ez unalmas. Sokáig volt ilyenem, örülök hogy levágattam. Most vállig ér, tépett, nagyon jól néz ki.
2015. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jól látom kicsit husis vagy, rövidre semmiképp ne vágasd, de ez is már túl hosszú az alkatodhoz. Egy 15 cm-t vágathatsz belőle, és valami érdekesebb fazont, ez így nagyon unalmas szerintem. :)
2015. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nagyon hosszú hajat már kiegészítőként kell tudni viselni. Önmagában a hosszúságától nem lesz szép, viszont ez a hátrasimított, lenyalt frizura csúnyácska és igénytelen, hiába gyönyörű hátul. Ha szereted a hosszú hajad, akkor elöl vágass belőle, festesd valami feltűnőbb színre, és szánj rá minden nap fél órát, hogy beállítsd, mert így nem mutat jól. De ha meguntad, akkor vágasd le nyugodtan, a változás mindig jót tesz, és nem is kell olyan rövidre, hogy drasztikus legyen. :D Ha mégis megbánod, akkor meg majd visszanő. :D
2015. febr. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!