Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválásba piercing / microde...

Becykee kérdése:

Tetoválásba piercing / microdermal?

Figyelt kérdés
Van egy tetoválás a felkaromon. Tegnap tettek bele nekem microdermalt. Nagyon tetszik. Az lenne a kérdésem, aki ért hozzá, hogy a talp menet az nem változik igye? Mármint ha új fejet szeretnék májd rá, tudnom kell a menet méretét, vagy az csak egy féle lehet?

2015. márc. 30. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
a talp nem változik, tehát békésen cserélheted a fejet rajta, amint begyógyult. ha jól tudom, a microdermal ékszer 1.6 méretű, tehát ekkora menetű fejet is kell venni hozzá. ha kifejezetten ilyesmi ékszerekkel (is) foglalkozó üzletbe mész, mint pl Apacs, csak mondod, hogy egyhatos microdermalra való bogyót szeretnél, és elég bőséges a választék :)
2015. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1,2es microm van...
2015. márc. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor rosszul tudtam, bár sejthettem volna, hogy nem csak 1 méret van.. :D akkor javítás, 1.2-es, vagy 1.6os ékszert kérj, ránézésre a piercinges, vagy az ilyesmi boltban dolgozó is meg tudja mondani, hogy milyen méret :)

#1

2015. márc. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. márc. 31. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!