Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 17 éves vagyok és azon gondolk...

17 éves vagyok és azon gondolkodom, hogy tetováltassak e vagy nem. Többi lent. Véleményetek?

Figyelt kérdés

Nos kigondoltam, hogy mit és hol csak nem tudom hogy jó ötlet e még.

20-21 éves koráig fejlődik az ember és ha most 17 évesen varratok magamra (szüleim belegyeztek) akkor el is torzulhat idővel.

Szerintetek érdemes várnom rá még 1-2 esetleg 3 évet és akkor tetoválni amikor már nem fejlődőm tovább?

Mit gondoltok erről? Léci bőven fejtsétek ki a véleményetek! (Megy a zöld érte)



2015. febr. 1. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hova varratsz. A hátadon pl. minimálisat torzlhat csak, normál esetben. Hiába egyeztek bele a szüleid, én ettől függetlenül várnék még vele 1-2 évet, de nem a torzulás miatt. Mit szeretnél egyébként?
2015. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt egy kicsit egyedibbé tenném a tetováló művésszel és a jobb vállra. Ha nem a torzulás miatt akkor mi miatt várna ha szabad tudnom? Valamint a vállon ez mennyire torzulhat még?

2015. febr. 1. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Vállon nem lesz baja. Azért voltam kíváncsi rá, mert féltem, hogy valami ilyesmi mintát fogsz linkelni...

Ne vedd sértésnek, de leírnám a véleményem:

ez kb olyan, mint a nonfi. Akkor is, ha "egyedibbé" teszed. Minden harmadik emberen ilyen van. Tudom, hogy nehéz belegondolni, de 10-20 év múlva egészen biztosan meg fogod bánni.

Ha mégis varratnál, én a vállnál eldugottabb helyet ajánlok, lejjebb a háton, vagy az oldaladon esetleg, a vállat nem minden esetben könnyű elrejteni, munkánál pedig akadályozhat. A másik pedig: csak akkor varrasd fel, ha elég pénzt szedtél össze ahhoz, hogy egy tényleg jó tetováló csinálja meg, akkor kisebb az esélye annak, hogy egyszer rossz döntésnek fogod gondolni.

2015. febr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszát! Akkor jobb lesz más irányba tekintenem. Akkor ha vállra tetováltatok ott az idő folyamán sem torul? (Hobbi szinten testedzéssel foglalkozom)
2015. febr. 1. 19:06
 5/10 A kérdező kommentje:

*torzul

elnézést az elírásért

2015. febr. 1. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:
hát ha testedzéssel foglalkozol, akkor az teljesen más:D ha nő a test, nyűlik vele a tetoválás is. Ha egyszer leereszt a test, ernyed, a tetoválás is megy vele.
2015. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

És ha elernyed pl. kihagyok pár hónapot és lejjebb megy akkor torzul a tetoválás a vállon is? Valamint a hát középső részén is?

17/F (3 éve edzem hobbiból) Tapasztalatlan vagyok és nem akarok nagy hülyeséget elkövetni ...

2015. febr. 1. 19:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyi, az én tetkóm a lapockámon kb. 5 éves, olyan, mintha tegnap varrattam volna, pedig még fejlődésben voltam, mikor csináltattam. DE semmi extra változás nem ment végbe a testemen, nem nagyon híztam, nem izmosodtam. Szerintem (de ez csak vélemény,nem tapasztalat) ha nincs extrém súlyingadozás, izomnövekedés=formálódás, akkor nem fog torzulni. Tehát ha nem tervezed magad plusz 10-20 kilósra gyúrni, akkor nem lesz baja. Ha nem alkalmazol tömegnövelőket, akkor annyira "leereszteni" sem fogsz, ha abbahagyod. A lapocka és a hát viszonylag feszes terület, ha pl a combodra varratnál, nagyobb lenne a félnivalód.

Egyébként a tetoválásokat nem árt karbantartani 5-10évente, már csak a kopás miatt is, tehát ígyis-úgyis figyelni kell majd rá.

Szokott itt válaszolgatni egy tetováló gyk-n, add a tetoválás kulcsszót a kérdésedhez, hátha akkor rátalál, neki biztos több tapasztalata van, mint nekem.: )

2015. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

Semmi probléma nincs ezzel a mintával, ha még egyedibbre akarod akkor meg főleg nincs.

Nem lehet teljesen egyedi tetoválást készíttetni, gondolkodjunk már, hogy mennyi tetovált ember van a Földön. :) Hiába rajzolná meg az ember a saját elképzelését, valaki úgyis azt mondaná, hogy látott már hasonlót.

A tetoválásnál az a legnagyobb szabály, hogy neked készül, nem másnak. Szard le a véleményeket és a statisztikákat, hogy mi mennyire egyedi vagy sem.

Ha akarod és úgy érzed, hogy nem fogod megbánni akkor csináltasd meg...ha ne adj isten megbánod akkor már van Q-lézer amivel le lehet vetetni és kevesebb mint 5%, hogy marad heg.

Jó tetováltatást! :)

2015. febr. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Ment a zöld!
2015. febr. 4. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!