Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hol és mennyiért csinálnak...

Hol és mennyiért csinálnak Zalaegerszegen tetoválást?

Figyelt kérdés
Kit ajánlanátok.....egy 7x4-eset szeretnék.....

2015. máj. 15. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki mást ajánlana, Neked kell döntened. Nézzed végig, kinek a stílusa jön be. Ha már életed végéig a bőrödön kell lennie, ne spórolj rajta... egyébként meg google...
2015. máj. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már keresgéltem..... De alig találni normális honlapot meg minden....és nem spórolni akarok csak kíváncsi vagyok.....mivel a drágább általában jobban dolgozik.....És mi van ha mindenki mást ajánlana, attól még lehet hogy tudnak olyat mondani amit én nem tudok....Pl hogy valaki vmit elbaszott meg ilyenek
2015. máj. 16. 17:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és tudom hogy mit szeretnék úgyhogy nem tudom miért kéne a stílusát néznem...... És már van egy tetoválásom....
2015. máj. 16. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok ismét. Nézdd, ugyan azt a rajzot, nem tudja 2 tetováló ugyan úgy felvarrni-ezért mondtam, hogy a stílusát figyeljed, mindenki beleviszi az egyéniségét. Nem szobafestők, hogy ha fehéret kér akkor az fehér és kész pont. A pro-kontra érveket meg kb. mindenkiről fogod hallani, attól még lehet jó egy tetováló...egyébként Weide Ancsa- Senorita Tattoo, Stingarttattoo, Qrucz Tatoo őket tudnám mondani, akik nem sufniban vagy a panel 4.emeletén varrnak a kanapén, mindegyikőjük szépen dolgozik, láttam munkájukat ami tetszik, olyat is ami nem...Facebookon keressél rájuk, rengetek referencia fénykép áll rendelkezésre. A következő lépés, pedig látogassad meg az üzletet, az is sokat elárul a tetoválóról, milyen körülmények között dolgozik + személyes szimpátia. Remélem segítettem :) üdv!
2015. máj. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tóttomi válasza:
Srácok! - a Zalaszem tattoo hova lett? - jól emlékszem, hogy volt ilyen? Volt egy kifejezetten jó, Igor...
2018. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!