Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha mindig meggondolom magam...

Ha mindig meggondolom magam tetovalassal. Kapcsolatban akkor meg nem allok ra keszen?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnek tetovalast de vegleges dolgoknal bizonytalan voltam mindig (nekem vegleges lenne). Felek hogy megbanom es egy mintahoz sem tudok par hetnel tovabb ragaszkodni mert eszembe jut egy jobb. Igy meg nem szeretnek belevagni de gyulolom magam.. 18/L
2015. jún. 21. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, senki nem sürget. Egyszer meglesz az igazi minta. Addig csak legyen nyitva a szemed.
2015. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, csak annyora szeretnek viszont nem vagyok meggondolatlan csak igy van egy ellentet bennem magammal szemben. Kellemetlen. Mert a barataim mar elkezdtek a ballagasi penzt erre kolteni az angol idezetekre, maorira stb. En pedig valami kulonlegeset akarok ami az enyem aztan megsem tetszik egy ido utan. De megfogadom a tanacsod, talan egyszer meglesz. :)
2015. jún. 21. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Tíz évvel idősebb vagyok, mint te, de tíz éve halogatom az első tetoválást. Egyszerűen azért, mert a megfelelő motívumra vártam, ami tényleg azt képviseli, aki vagyok. Csak nemrég, pár hónapja találtam meg és most készülök felvarratni.

Nyugi, neked is meglesz a megfelelő motívum! Jól teszed, ha nem kapkodod el, meg fogod érezni, ha rátalálsz a saját motívumodra és ki fogsz tartani mellette. Kívánom, mihamarabb rátalálj, de mégegyszer: ne kapkodd el! Sok sikert! :)

2015. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem állsz készen. Én 16 éves korom óta gondolkodtam a tetováláson, és most 25 éves fejjel csináltam meg.

Ha már most úgy gondolod, hogy megunnád hamar akkor fölösleges belevágni. Várj addig amíg találsz valamit amit életed végéig büszkén viselsz és szeretsz.

2015. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

ehhez idő kell. fiatal vagy még, várj vele nyugodtan :)

bennem pár évig forrott a dolog, míg végül 30 évesen magamra varrattam a megfelelő mintát megfelelő kivitelben.

2015. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, akkor varok :)
2015. jún. 25. 08:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ugy valasztasz tetovalast, hogy huu ez tettszik, egy het mulva valami masiktol ajulsz el, majd megint egy het mulva egy tok masik az 'isten' akkor ne csinaltass mert qrvara meg fogod banni es egy ido utan nagyon ego lesz.

Ismerek egy 40eves not akinek Pumukli van a vallara tetovalva.... amikor o fiatal volt akkor az a mese nagyon meno volt, de most? :(


Nekem ketto is van. Mindketto eletem egyik meghatarozo esemenyevel van kapcsolatban. Az egyik egy minta, amit elso afrikai kirandulasomon egy bennszulott rajzolt hennaval a kezemre. A rajzrol fotot csinaltam majd par honap mulva ravarrattam a labfejemre.

A masik pedig egy esemennyel kapcsolatos. Reszvettem valahol valamin ami orokre megvaltoztatta az eletemet es ennek az esemenynek a szimbolumat raktam a hasam aljara amit csak en es a hozzam kozel allok latnak.


Ha meglatod tudni fogod, de ugy, hogy minden sejted ezt fogja kialltani. Biztos ami biztos alapon varjal par hetet, hatha labilis vagy es par het mulva mast kiabalnak, de szerintem erezni fogod, amikor megtalalod. De ne ugy hogy tattoo albumot lapozol hogy melyik szebb...

2015. júl. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!