Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nem gáz, égő, ciki, miegymás,...

Nem gáz, égő, ciki, miegymás, ha a testemen egy mintából több van?

Figyelt kérdés

Jelenleg van két koponya a lapockámon, és szeretnék egy napot és egy JIN-JANGot a nyakamra. DE!


Idővel szeretném mindkét karomat televarratni, és több, mint valószínű, hogy a teljes mintázatba szeretnék valahová koponyát, napot... oké, nem biztos, de mi van akkor, ha szeretnék még koponyát, napot, Jin-Jangot magamra, valahová máshová? Nem gáz, hogy egy adott típusból több van rajtam?


Végülis az én testem, egyszer élünk, soha többet, de akkor is... mi van, ha a nyakamra varratom a napot, a közepében a Jin-Janggal, és később, a karom mintázatába szintén akarok egy napot vagy egy Jin-Jangot? Nyilván értitek a kérdést, nem csak e-három tetoválás körül forog most a dolog, de mi van, ha varratok magamra valahová valamit, és ugyanazt (nem a mintát, hanem a típust) máshová is akarom varratni?


Mit gondoltok erről?



2015. júl. 18. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:

nem gáz, de nekem egyik minta se tetszik

ha több van, még inkább nem

2015. júl. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ízlések és pofonok =-]


Amúgy: NAGYON ERŐSEN gondolkodok azon, hogy mit varrassak a nyakamra, ez csak egy hirtelen fellángolás, már van egy minta, amit kinéztem a nyakamra, de már ici-picit kezdek ráunni, már nem lelkesedek érte annyira, s épp ezért gondolkodok még azon, mit is varrassak a nyakamra, mert ugye azt a részt nem fogom tudni eltakarni, tehát mindenki látni fogja, sz"al valami rendkívüli mód jelentőségteljeset kell oda varrassak, ami igazán kötődik hozzám... csak sajnos nem nagyon vagyok otthon ebben a témában...

2015. júl. 18. 03:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszene,ha ugyanazok a minták lennének több helyen is,de a te tested,mint említetted,így hát nem is értem a kérdést.Nem égő,nem ciki,csak nekem nem tetszik.Ettől függetlenül ugyanúgy magadra fogod varratni,szóval felesleges megkérdezned.Vagy ha 10 embernek nem tetszik,akkor nem is varratod magadra?Nincs mondanivalója számodra?Vagy éppen ellenkezőleg,van mondanivalója?A te életed,te döntésed,csináld,ha akarod.:)

17L

2015. júl. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia! =-]


Nem ugyanazt a mintát!! xD


Mint már említettem, van két koponya a lapockámon, DE nem ugyanazt a két koponyát varratnám például magamra, hanem egy más stílusú, teljesen más fajta koponyát, egy teljesen más koponya mintát, s ez van a napokkal, jin-janggal, miegymással is! Nem ugyanazt, csak mintatípusban ugyanazt, nem ugyanazt a napot, hanem még egy napot, csak mást, más fajtát... tetszik így érteni? =D

2015. júl. 18. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Értettem én,hogy mit szeretnél,de nekem még mindig ugyanaz a véleményem,unalmassá válik,de mint mondtam,te tudod,ha neked tetszik,csináltasd.Ha neked ciki,gáz,akkor akkor is annak fogod gondolni,ha azt írják,hogy nem az.Ha meg te nem tartod gáznak,akkor akkor sem fogod annak tartani,ha százan azt írjuk,hogy gáz.CSAKIS A TE DÖNTÉSED,nem a miénk.
2015. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!