Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Műtét miatti heg a testemen,...

Műtét miatti heg a testemen, ciki?

Figyelt kérdés

Üdv!


18 éves fiú vagyok és sajnos egy régebbi komolyabb műtét miatt van egy 10 cm hosszú heg a mellkasom felé, emiatt nem merek úszni járni pedig szeretnék. De egyszerűen egyfolytába arra gondolok, hogy mások mit gondolnak mikor látják, hiszen nem sok emberen van ilyen..


Volt rá egy példa nyaraláskor akkor is kisgyerek mutogatott rám nagyon elszégyeltem magam..


2013. júl. 7. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Van egy lány ismerősöm, akit annak idején egy húsevő baktérium támadott meg, és a teste tele van hegekkel, Teljes mértékben elfogadja magát, és mi is teljes mértékig elfogadtuk, sőt szeretjük őt. Ez nem ciki, még csak nem is szokatlan, ez van. Ha nem szereted, nem kell mutogatni, elmehesz vele plasztikai sebészhez, és hejrerakja neked nagyjából, de teljesen soha nem fog eltűnni, ezzel éled le az életedet. A tested része. Ha azt kérdezném, "Van egy anyajegy a fülemen. Ez Ciki?" Akkor valószínűleg kiröhögnének, pedig az is éppen annyira részét képezi a testemnek, mint bármi egyéb. Nyilván egy sebhelyről nem te tehetsz, így egyáltalán nem ciki. Ha te azonban nem vagy képes elfogadni, hogy ott van, akkor kellemetlenül érzed magad, de miért? Akit nem ismersz, annak a véleménye miért érdekel? Aki egy sebhely miatt beskatulyáz, úgy gondolom veszettül felszínes ember, és nem sok jót várhatsz tőle a továbbiakban sem. Van egy másik lány barátom, akinek a vastagbelét műtötték ki a hasfalára. Imádom, és ha nem lennénk batárok, és nem lenne párkapcsolata, simán összeszedném.

Szóval ezen egyáltalán ne görcsölj, a világ legtermészetesebb dolgaként fogd fel, hogy ott van, és akár még előnyt is kovácsolhatsz belőle akár a csajozásnál, valami fatális, poénkodós, laza szöveggel... "Neked akartam adnia a szívem, de mikor felnyitottak, kiderült, hogy már el is raboltad..." Vagy tudom is én. :)

Szóval csak lazán, mintha lovat b@..nál! ;)

2013. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a gondod vele... ez is hozzád tartozik, ahhoz, aki vagy.
2013. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy anyajegyet nem nagyon lehet ehhez hasonlítani..


1, sokkal kisebb

2, minden 2. embernek van


Az meg, hogy hozzám tartozik nem biztos, hogy azt jelenti, hogy el tudom fogadni vagy más el tudja fogadni..

2013. júl. 7. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:

mert buta vagy...!figyelj,elmagyarázom!nyílván kellemetlen,amikor 1 kiskölyök mutogat,de ha pl elkezdesz lányokkal beszélgetni strandon,biztos h rákérdeznek a hegre.már van 1 témád.akár poénkodhatsz is vele:"kocsmai verekedés.de ne aggódjatok,a másik 3 fószer szarabbul járt."

esetleg elmondod az igazat és a végén hozzá teszed:"ez a heg arra emlékeztet,hogy meg kell ragadni az élet apró örömeit."

ez csak pár példa.am ismerek olyan lányt,akinek a fél vállán a nyakán és 1 kicsit az arcán is,komoly égési sérülés van.szerinted neki milyen rossz lehet,hogy 1 top-ot nem tud úgy felvenni,h ne látszódjon.ami neked van,csak férfiasabbá tesz.

2013. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem nagyon vonzo tud lenni egy heg a férfi testén.Inkább szexi,mint szégyellnivalo!Nyugodtan menj uszni,strandra!Ez szerintem nem akkora probléma... 18L
2013. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom, hogy ciki-e, nekem is van, de engem az zavar, amikor az új ismerősök sajnálkozó arccal megkérdezik, hogy az mi? Na én ettől kapok hülyét. Nem lehetne, hogy ne vegyék észre?
2015. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!