Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » E tetkó eltakarásához tudnátok...

E tetkó eltakarásához tudnátok mintát vagy valamit csatolni, nem fontos a jelentés, csak tűnjön már el,19/F?

Figyelt kérdés

Vállamon található, kb. 6cm magas és 10cm széles?

[link]



2015. aug. 6. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez micsoda?? Nagyon ronda, és nem lehet kivenni, hogy mi ez.

Ha valami újabb tetkó mintával akarod eltakarni, akkor a saját érdekedbe ne egy kontárhoz menjél aki ilyen munkát végez.

De bármivel eltudod takarni, csak legyen több fekete szín benne.

2015. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.

Van egy nagyon jó tetkóművész- Drága de tökéletes munkát végez. Még ebből is kitudna neked hozni egy tökéletes bikát vagy kutyát vagy bikutyt..

2015. aug. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Uuuuh nagyon csúnya:S ne is haragudj de förtelmes.. menj el valami sz. tatto szalonba és ott mrgcsinálhatják attól függ hová valósi vagy.
2015. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Helo!


Ha nem szamita minta, akkor szerintem egy ehhez hasonlo nezne ki jol (vagyis egy olyan minta ami jol nez ki, nincs jelentese, de nem is kell neki, mert csak "badass" akar lenni):

[link]


[link]

2015. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
feketét nem takarhat feketével
2015. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megis megteszik. Aki pedig ert hozza, az jol is csinalja. Csak egy pelda: [link]
2015. aug. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezek szerintem elég jók.😊

2015. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!