Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen esetben mondanád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esetben mondanád valakinek, hogy fontos számodra? (azontúl, hogy fontos, valami bővebb jelentés)

Figyelt kérdés
Tegnap ezt mondták, és nem egészen tudom,hogy jelenthet-e többet. szerintetek?
2014. máj. 14. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
hát én pl egyik barátomnak mondtam hogy fontos számomra ne csináljon magával semmi hülyeséget. De ez más szitu. Ő szerelmes lett belém, amiről én nem tudtam csak később, de én mindig is csak legjobb haverként tekintettem rá. Meg olyan a beállítottságom is, hogy akiket megkedvelek, vagy jobban ismerek, azokat féltem, nem akarom hogy bajuk legyen. A te esetedben is ez több dologtól függhet. Pl hogy ki mondta, meg hogy mióta ismered, vagy hogy mit érzel iránta...stb. :
2014. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy fiú mondta,akire barátként tekintek, fél éve vagyunk jóba kb.
2014. máj. 14. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
hát 2 féle értelmezési lehetőség van akkor: vagy tetszel neki, és fontos vagy mert kedvel/szeret/stb vagy pedig fontos vagy neki mint barát, akivel nagyon jól el tud beszélgetni...
2014. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mostanában furcsán viselkedik,lehet nem árt odafigyelnem..
2014. máj. 14. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
miben merül ki az a furcsa viselkedés?
2014. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem bókolt, de az utóbbi időben megdícséri gyakran a külsőm,és élőbben is másabb valahogy:S
2014. máj. 14. 15:03
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy érez valamit irántad, csakmég nem elég bátor ahhoz hogy bevallja, ha neked is tetszik viszonyulj te is másképp a dolgohoz, nézz rá máshogy vagy hasonlók
2014. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!