Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Azt akarom tudni, az ugy...

Pupszi kérdése:

Azt akarom tudni, az ugy aranyos lenne hogy a kutyusom nevét rátetováltatom a jobb csuklómra, a képét pedig a jobb lábszáramra?

Figyelt kérdés
és ha esetleg tudtok itt pécs környékén egy jó tetoválot azt is megköszönném! vagy estleg érdekelnem még a peace felirat és hippi jelek is! szerintetek milyen lenne? még ráérek még csak 13 vagyok!

2015. aug. 8. 15:40
 1/6 A kérdező kommentje:
A kutyusom neve Smoki nem smuki
2015. aug. 8. 15:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát még egy jó 5-6 évig nyugodtan érleld magadban a gondolatot. :D

Ez így 13 évesen biztos nagyon csodás és egyedi ötletnek tűnik... de nem az. Persze ha évek múlva is úgy érzed, hogy ettől lesz teljes az életed, akkor csináltasd meg, magadnak kell megfelelned elsősorban. De ez elég kiforratlan és gyerekes ötlet, és szerintem később megbánnád, örülni fogsz, hogy nem csináltattad meg.

2015. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy szerettem a kutyusomat 13 évesen,de te is rá fogsz jönni,hogy felesleges magadra tetováltatnod.
2015. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon aranyos ötlet 13 évesen, de felnőttként már nem lesz az.
2015. aug. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi az érett válaszokat de gondolkodtam

csak a nevét fogom a csuklómra

2015. aug. 11. 10:01
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!