Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek ezzel a tetováláss...

Szerintetek ezzel a tetoválással érdemes lenne vissza menni a tetoválóhoz pénz visszafizetési szándékkal?

Figyelt kérdés

[link]


Ma 3 napos a tetoválás, 2 óránként kenegetve van, de nagyon ki van száradva. Nagyon száraz, kemény paca az egész, mint amikor a var le akar esni.


2015. aug. 8. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Kijavítással esetleg, de vissza senki nem fog neked fizetni semmit.

Amúgy majd ők tudják hogy mitől van és ha nem te rontottál el valamit akkor kijavítják. Ha viszont te akkor kifizeted a javítást ha akarod ha nem akkor marad ilyen.

2015. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És az normális, hogy vérzett egy ekkora méretű tetoválás?
2015. aug. 8. 18:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csúnya... de ez a bőrtől is függ. Ahogy a vérzés is. Leet azért ilyen száraz mert van egy enyhe allergiás reakciód. Menj vissza, és kérd a javítást. Megoldják.
2015. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehetne szebb munka is, de nem gáz szerintem, lehet hogy egy picit túl lett dolgozva, attól is nézhet ki így, de ha ez gondot okozna, csúnyábban nézne ki.

Fóliáztad? Hogyan kezelted? Mivel kened? Bocsi hogy ennyit kérdezek :)

Épp hámlás előtt van, de túl száraznak tűnik, nekem 3 naposan már hámlani szoktak a tetoválásaim, de sosincsenek ennyire kiszáradva, kimondottan puha a felületük. Amúgy valószínűleg nem lesz baja, a helyedben mindenképp várnék még pár napot, akkor már látszani fog milyen lesz a végleges állapot.

(Én is tetoválok, szóval saját tapasztalatok alapján próbálok véleményt mondani)

2015. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kened? Bepanthen a legjobb, 2-3 óránként.

Nem fogja a lóvét visszaadni, max kijavítja.

2015. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lehet nem hiszitek el, de nem saját tetoválás, barátnőmmel tanakodunk, hogy mit kéne vele csinálni. A tetováló csaj neki azt mondta, hogy neogranormonnal is kenheti. Persze én ezt furcsáltam, mert nekem is van már egy és bepanthennel kentem, meg mindenhol azt olvasni.

Egyébként gondolkozunk rajta, hogy nem oda megyünk kijavíttatni, mert közben is vérzett, a fehér festéket 2 óra múlva kb kidobta meg látszódik a fehér részben a tű nyoma.

2015. aug. 8. 23:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ez teljesen bőrtípustól függ.

Várjátok meg, míg teljesen legyógyul, mert akkor fog az igazi kinézete látszani, másrészt míg teljesen meg nem gyógyul, úgysem fognak hozzányúlni.

2015. aug. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

egy igènyes tetováló azt mondja hogy gyógyulás után (2-3hèt elteltèvel) vissza KELL menni,ellenőrizni fogja.ha úgy látja,vagy te..akkor ingyen javítja. ez a pár hèt garancia van rá.de nálam hozzátette hogy csak akkor jár,ha bepanthennel kenem.

nekem egy pattanásom volt pont a tetkóba mikor csinálta, nem is erőltette ott a tintát,mert úgyis kidobta volna, 2hèt mulva javította a pattanás helyèn.

vèrzès a bőrödtől függ,ès nem attól h mekkora a tetkó.valamennyire nekem is vèrzett.

a fehèr festèk meg elvileg gyógyulás után lesz szèp fehèr,ha most úgyis látod hogy kidobta a bőr.

de amugy a fehèr 2-3hónap múlva kikopik

2015. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!