Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes egyáltalán feltennem...

Érdemes egyáltalán feltennem a ruháimat Vaterára?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy nem nagyon vesznek az emberek még használt ruhát sem, alig vannak eladások. Vagy jobban járnék az Etsy -vel (vintage szekcióba feltéve a ruhákat), hátha a nemzetközi közönségben nagyobb eséllyel tudom eladni a ruhákat? Nem tudom, Magyarországról mennyien, hogyan hajlandóak vásárolni, de ahogy eddig láttam, nagyon gyéren megy másoknak is. Egyszer hónapokig hirdettem hiába a ruháimat egy másik aukciós oldalon (nem emlékszem a nevére, de lentről felfele lehetett licitálni rajta)és egyetlen megtekintés sem volt. Gondoltam garázsbutikra is, de nem tudom, hogy lehetne legálisan megoldani (plusz szegény a környék nagyon).

2013. máj. 25. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem éri meg a vaterázás. Csak akkor, ha full márkás, jól kinéző, vagy kurv@'s ruháid vannak, és népszerű is vagy ott. Mellesleg a vatera elnyel egy bizonyos összeget. Ugyan nem sokat, de amikor szükséged lenne arra a kevés összegre, akkor fogja kiküldeni az értesítőt, hogy fizess. Nálam legalábbis mindig ez volt :D (diák vagyok, évközben sajna nem tudok dolizni) Aztán még valami: felraknál egy cuccot 1 ftra, akkor annyiért viszik el; hárman rácsesztünk emiatt, mert úgy gondoltuk, hogy hibátlan, eredeti, alig használt termékre sokan licitálnak, de tévedtünk, elvitték fillérekért. Odaadtam a Mango blézeremet 35 ft-ért, a barátnőm a Guess Seductive parfümjét 100ért (igaz, a fele volt benne), a másik meg 11 ft-ért a H&M miniruháját. Rendbe, a mi hibánk volt, miért tettük fel annyiért... de akkor is. Ha meg akár 4000-ért, de mindegy is, szóval teljesen korrekt áron felteszel valamit, akár egy 100 db-os ruhacsomagot, akár egy eredei áron 12ezres Mango ruhát, akkor meg se nézik. Én már nem vaterázok többet, az biztos.
2013. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hú... :/
2013. máj. 26. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!