Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kínaiban minden ócska ruha...

A kínaiban minden ócska ruha piszok drága, viszont Pesten sem ismerek más boltot, melyikben lenne érdemes nézelődni?

Figyelt kérdés

Mivel falun lakom, szinte egész életemben csak kínaikban vásárolgattam, mert azért a pólók is, nadrágok is nekem kihúzták 2-3-4 évig, és azért az bőven elég volt. Most viszont, lehet, hogy csak én érzékelem furán, olyan robbanásszerű változás történt, hogy egy farmernadrág 5.500 Forintba kerül, és 2 hónap után elkopik a combom között.


Milyen boltokat ajánlanátok Pesten, plázákban, ahol minőségi ruhákat lehet venni, viszonylag olcsón?

Olyanokra gondolok, hogy például pólók, felsők, blúzok 2-5 ezerért, nadrág 3-6 ezerért, és inkább egyszerűbb, letisztult, normális darabok, nem azok az agyon divatosak.


H&M? Háda? Invázió? Ezekre gondoltam hirtelen.

Köszönöm!

17/L



2014. aug. 25. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Pólóimat itt veszem: [link]
2014. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát le is írtad, bár a Háda és a H&M közt árban elég nagy a különbség. Még az F&F-et (Tesco) és a KiK-et tenném hozzá.
2014. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg persze a C&A, picit olcsóbb mint a H&M és talán mondhatom hogy kevésbé divatos :) bár alapdarabok közt sok az átfedés.
2014. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nézz körben egy plázában mikor leárazások vannak (pl most a nyár végi, meg ősszel is lesz majd)

így jóval olcsóbban meg tudod venni a neked tetsző ruhákat

a többsége egész jó minőségű, de ha megfogod az anyagán úgyis érezni milyen

2014. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor marad a Háda, és akkor a C&A :) Kik-ben is szoktam nézelődni, múltkor ott vettem egy tök jó, pamut ceruzaszoknyát, 1500-ért... Ezt a kínaiban 3500-ért néztem, és az nem is pamut volt...
2014. aug. 25. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Ki lehet fogni fast fashion boltban farmert 5-6 ezerért, bár az átlag olyan 8-10 ezer körül kezdődik, jah és ezeknek is kikopik a combod közt 2-3 hónap alatt, szóval h ezt nézed, akkor a kínai már nem is olyan rossz.

Annyi előny lehet, hogy talán találsz normális felsőket ami nem tiritarka, meg nincs telenyomva csillámmal, viszont az olcsóbbaknak elég ócska az anyaga.

2014. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!