Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek Ez milyen tetoválá...

Szerintetek Ez milyen tetoválás lenne?

Figyelt kérdés
arra gondoltam hogy egy gombafelhő lenne, és alatta Oppenhaimer idézete:"Én lettem a halál világok pusztítója" egyszerű, de mindig emlékeztetne rá hogy esélyesen az ember pusztítja ki saját magát, az őrült ötleteivel, találmányaival, folyamatos hatalomvágyával... Ennek így van értelme?

2015. aug. 9. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
eleg beteg.... az emberek nem szoktak ilyen negativ dolgokat tetovalni, de te tudod. en egy xoilos stilusban csinalnam meg
2015. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nem ismertem ezt az idézetet, nekem az jött volna le belőle, ha látom, hogy egy pszichopata vagy, aki el akarja pusztítani a világot.
2015. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2Az nem szokásom :)

#1akkor tetováltatok vidám pónikat(csak egy icipici gúny :)

2015. aug. 10. 00:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
segito szandekkal irtam teso. nem ponikrol pofazom neked csak hogy egesz eletedbe egy halalos nuklearis atomfelhovel akarsz e maszkalni, mert ez eleg krealt indok. + mivel mozgom a szakmaban, igaz tervezo grafikuskent, meg kell mondjam eleg szerencsetlenul is tud kinezni egy gombafelho, mivel a borre rajzolasnak is vannak hatarai. szoval ha nem akarod h megkerdezzek miert van egy fing a kezeden profit keressel. (mellesleg a halalnak vannak szebb jelkepei is)
2015. aug. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az idézet nagyon tetszene, bár szerintem a gombafelhő nem nézne ki jól messziről. De legalább h nem vmi szar tucat tetkót akarsz
2015. szept. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!