Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hány éves kortól lehet tetovál...

Hány éves kortól lehet tetoválást csináltatni? (Többi lent)

Figyelt kérdés

15 vagyok pár hónap múlva 16. De valahol azt olvastam, hogy 16 éves kor alatt szülői beleegyezéssel sem lehet tetoválást csináltatni? Ez igaz? És, ha igaz akkor miért nem?


(És mielőtt azzal jönne mindenki, hogy kis taknyos úgy is megbánja. Ez hülyeség. Mivel nem egy forever szót vagy hasonló marhaságot szeretnék. Hanem egy gitárt amin körve egy rózsa fut. A gitárt azért mert 8éve gitározom a rózsát pedig azért mert az a kedvenc viragom és elég sok emlék fűződik hozzá)



2015. aug. 23. 00:15
 1/10 anonim válasza:
66%
Ez ugyanolyan klisés semmitmondó szar, mint a "forever" vagy az "only god can judge me" tetkók. Egyébként 18 alatt szülői engedély kell.
2015. aug. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 theazombiee válasza:
Úgy tudom, hogy 18 éves kortól lehet, 18 alatt csak szülői beleegyezéssel, de hívj fel egy tetováló szalont, ők biztosan tájékoztatnak ezekről a szabályokról.
2015. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

És az elő válaszolónak azt üzenem: szerintem egy tetoválásnak az a lényege, hogy a személyiségedet vagy esetleg emlékeket jeleníts meg magadon. És nem hiszem hogy egy forever vagy bármilyen szó egy emlélet vagy esetleg az adott illető személyiségét tükrözné.

Tehát lehet, hogy az én ötletem klisés, de legalább emlékek kötnek a 2 dologhoz. Olyanok amiket soha sem akarok elfelejtei.

2015. aug. 23. 00:41
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
kis taknyos, úgyis megbánod
2015. aug. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

16 felett szülői írásos engedéllyel lehet, általában telefonon leellenőrzik, hogy valós-e, de van, ahol a szülőnek is jelen jelen kell lennie.


Pl. Westend Tattoo

"18 éves kor alatt az alábbi szülői nyilatkozat kitöltése szükséges tetováláshoz.

18 éves kor alatt a szülői jelenlét kötelező, de 16 éves kor alatt egyáltalán nem vállalunk tetoválást.

A nyilatkozatra a szülő telefonszámát is kérjük megadni, mert minden esetben telefonon ellenőrizzük annak valódiságát!"

2015. aug. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
fu de giccses
2015. aug. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ha valóban egy emléket akarsz magadra tetoválni akkor valami egyedit kéne, nem?
2015. aug. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Mellesleg a szüleid helyében jól megpofoználak hogy 16 évesen tetkót akarsz.
2015. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
14%
16 éves kortól lehet. Lány vagy? Csak akkor tetováltass magadra virágot, ha lány vagy! :)
2015. aug. 27. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
70%
Kérdezném én, hogy ti kinek képzelitek magatokat, hogy valakinek meg akarjátok mondani, hogy mit tetováltasson magára meg mit ne, semmi közötök hozzá;)
2022. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!