Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lehet, hogy allergiás vagyok...

Lehet, hogy allergiás vagyok a tetoválásra?

Figyelt kérdés
Egyszer már írtam kérdést, hogy "Nagyon viszket a tetoválásom, mit tegyek?" Mivel ismét nagyon viszketett, bevizeztem egy kendőt és áttöröltem vele a nyakam, utána szárazzal is és így amióta a tetoválásom meg van, azóta először lett csontszáraz a nyakam. Csak úgy ösztönösen végigsimítottam rajta, több dudort is felfedeztem. Van egy nagy amit szúnyogcsípésnek vélek, de van több apró-szemmel nem látható de érintéssel kivehető-dudor. Gondolom mondanom se kell: őrülten viszket. Lehet, hogy mivel néha vakartam hátráltatom a tetoválás gyógyulását? Általában este jön elő ez a viszketés de akkor nagyon intenzíven. Félek, hogy ez egy allergiás reakció és félek, hogy ezért lézer kezeléssel el kell tüntetni. Nagyon fontos nekem ez a tetoválás, egy barátom emlékére készült így szinte lehetetlennek érzem, hogy megváljak tőle. Amint tudok menni allergia tesztre elvégeztetem. Valakitől valami megnyugtató szó, hogy ez nem csak allergia lehet(?). És ha még is az lesz, lehet vele együtt élni valahogy?

2015. aug. 29. 01:21
 1/1 Sunshinedoll ***** válasza:

Lehet, hogy allergiás vagy a festékre, igen. Menj el orvoshoz.

Esetleg elfertőződhetett, de akkor gennyes lenne, mindenképpen érdemes megmutatni orvosnak.

2015. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!