Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A férfiaknak tetszik a tetovál...

A férfiaknak tetszik a tetovált szemöldökű nő?

Figyelt kérdés

Teljesen természetellenes a látványa. És még gusztusosnak se nevezhető. Némelyik kifejezetten undorító!

Szebbek aztán nem lesznek ettől.

Akkor mégis miért csináltatják? Kinek akarnak tetszeni így?

Meddig tart még ez az őrület?



2015. szept. 18. 05:57
1 2
 1/19 anonim válasza:
74%
Szerintem egyaltalan nem szep, ha egy nonek kivan tetovalva a szemoldoke
2015. szept. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%

A nök maguknak meg a barátnöknek akarnak tetszeni, illetve egymással versengenek.


Szépnek nem lehet a sminktetoválást mondani, szerintem igencsak undorító.

2015. szept. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Ha izlesesen van megcsinalva, fel sem tunik. Pont ugy mint egy mukorom, pothaj, plasztika. Nem azt mondom h ezek kellenek es jok, de ha normalis keretek kozott van es szepit az illeton, akkor miert ne??
2015. szept. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%

Osztozom az utolsó válaszoló véleményén. Ha szép és ízléses, akkor miért ne csináltathatná meg?? Most persze nem arról a szemöldöktetkóról van szó, ami egy egyenes vonal, a szálankénti sminktetoválás tud szép lenni, sőt, van olyan barátnőm, akinél fel sem tűnik, hogy az tetoválás.

A másik meg: te mi az Isten haragjáért foglalkozol más külsejével? Miért bírálod őket? Miért nem foglalkozol a saját dolgoddal, ahelyett, hogy ilyen egymás ellen uszító kérdéseket írkálsz ki?

2015. szept. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagy részük tényleg undorító. Sokan az egész szemöldökük kiszedetik és oda tetováltatnak egy fekete vonalaz és azt hiszik hogy jó... na nem...

Amúgy meg nem értem napi +2-3 perc szemöldök sminkelés szerintem inkább belefér mint egy tetoválás. Pont úgy mint a szemhéj tetkónál is...


Szerintem tényleg nem a férfiaknak akarnak ezzel tetszeni mert akkor utána néznének hogy mennyinek tetszik. Nyilván ha meg megcsináltatja valaki a párja nem mondhatja hogy ,,szívem ez tök ocsmány'' mert abból balhé lenne és inkább lenyeli a békát.

2015. szept. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Ha nem a férfiakért csináltatják, akkor nincs mögötte ésszerűség. Én azt gondolom, hogy undorító a legtöbb.

Túl jó életük van, mert, ha ez a legnagyobb gondjuk, na ott nagy gond van...

Lesz ez még rosszabb is hamarosan!

Amikor harc lesz a vízért, például.

2015. szept. 18. 10:08
 7/19 anonim ***** válasza:
46%

"Ha izlesesen van megcsinalva, fel sem tunik. Pont ugy mint egy mukorom, pothaj, plasztika."


ÉPPEN erröl van szó, olyan NINCS, hogy nem tünik fel - ez csak az mondogatja, akinek van valami ilyesmilye, illletve aki nem lát.


Olyan mükörmöt, sminktetoválást, póthajat vagy plasztikát még nem láttam, amit nem lehet 2 m-en belül felismerni.

2015. szept. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én nem tudok senkiről sem, akinek tetszene.
2015. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem azért, hogy bárkibe is belekössek, de van ahol szükségszerű a tetoválás. Ezt nőként és pszichológusként mondom. Az ilyen szépészeti korrekciók csökkentik önbizalomhiányt, vagy a kialakult depressziót, (mert volt ám dolgom olyan pácienssel is), félénk-visszahúzódó lehet a nő, mert egyszerűen az arc összképe nem tetszik neki, amit egy egyszerű, esetünkben szemöldökkorrekcióval helyre lehet hozni.

Tény, hogy van akinek ez felesleges, meg nem igényes tetoválónál csinálja, elrontják neki, szóval tényleg vannak gusztustalan példányok is, de figyelj, ha neked megjön a kedved egy tetováláshoz, vagy valamihez (legyen az telefon, ruha, autó, vagy szépészeti beavatkozás), ami egyébként teljesen szükségtelen az életedhez, de annyira tetszik, hogy nem tudod elképzelni nélküle az életed, megveszed, nem?

Ez nagyjából ugyanaz az eset, mint amikor valaki megműtteti az orrát, mert nagy/horgas/kicsi, vagy csak mert nem tetszik neki, vagy a mellét mert kicsi/lóg/túl nagy... minek? Mert nem tetszik neki úgy, ahogy van. Önmagát nem tudja elfogadni azzal, amivel megáldotta az élet, és ha ezeken a hibákon lehet javítani, miért ne tehetné meg?

Lehet lovagolni ezen nagyon sokáig, de képzeld bele magad egy nő helyébe, akinek két szál szemöldöke nőtt és van egy lehetősége, hogy helyrehozza. Megtennéd, nem?

Mutatok neked példát, mert szerintem te nem ismered az összes szemöldöktetováló módszert, ezek után talán belátod, hogy ha a megfelelő kozmetikai tetoválóhoz mész, tudsz ám szép is lenni a végére:

[link]

[link]

No, szerintem ez a kettő például egészen természetes hatást kelt, és valljuk be, szükségszerű volt.

2015. szept. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9-nek! Én legjobb esetben ásványok lelki gondozását bíznám rád! Minkét esetben az eredeti nagyon szép, a mesterkélt változata pedig undorító!!

Esetleg van valami látáscsökkenésed?

De mindenképpen nagy gond van a látásoddal/látás módoddal!

Talán van még esélyed, hogy értelmes emberré válj...

2015. szept. 18. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!