Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nektek mi a velemenyetek...

Nektek mi a velemenyetek erröl a tetovalasrol? . Nekem nem tetszik, az eredeti kep sokkal szebb volt.

Figyelt kérdés

Meg nincs teljesen kesz azt azert vegyetek figyelembe!

Ezt am egy olyan ember csinalta akinek elötte neztem a munkait es gyönyörüek.. nem ertem ezt mert lett csak ilyen..:/

[link]



2015. aug. 20. 10:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Ú...

Ki csinálta?

Szerintem elég gyenge munka. :/

2015. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Ismerös, aki raadasul masoknak gyönyörü tetkokat csinal, azert valasztottam :/
2015. aug. 20. 11:04
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, még mit fog rajta csinálni, de így, ebben az állapotban tényleg nem túl szép. Olyan "szögletes". De talán még fog javulni. Az fura lenne, hogy mindenkinek szépet csinál csak neked nem. Amiket láttál, azokat biztosan ő csinálta?
2015. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Igen, nem csak kepen lattam hanem ismerösökön is akik mondtak h ö csinalta. Ezert nem ertem..

Ezt a kepet vittem neki h csinalja meg:

[link]

2015. aug. 20. 11:42
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, egy fotót vittél, egy igazi kutyáról. Szerintem az eredeti kép sem szép. Szóval így már annyira nem tűnik rossznak :)
2015. aug. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Csak ilyen egyszerüt akartam, nem is az a baj hanem inkabb az h eleg gagyisan masolta le az eredetit :/
2015. aug. 20. 11:45
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát... én a helyedben most keresnék egy profi tetoválót, hogy ő fejezze be.

Hiába ismerős, meg hiába olcsó, ha egész életedben rajtad lesz egy csúnya tetkó.

2015. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Azok sajna nagyon dragak :( De tenyleg lattam több munkajat embereken is nem csak kepeken es egyik sem ilyen gagyis.
2015. aug. 20. 11:48
 9/28 anonim ***** válasza:
Mutasd meg az ismerősöknek, akik csináltattak vele, hogy nekik mi a véleményük, hogy mennyit változhat még, hiszen még nincs befejezve. Ők biztosan tudják, hogy az övüké, hogy nézett ki még a befejezés előtt.
2015. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Ez nekem is eszembe jutott mar.. fogalmam sincs mivel fogja helyre razni ezt h elfogadhato legyen.
2015. aug. 20. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!