Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kinek nem tetszik a tetoválás...

Kinek nem tetszik a tetoválás és miért?

Figyelt kérdés
Illetve kinek tetszik és miért?

2015. szept. 22. 19:38
 1/7 opened paradise ***** válasza:
69%
Én szeretem őket. Fel tudják dobni az ember külsejét,meg ezek álltal jobban megismerhetünk valakit,aki így fejezi ki az egyéniségét/mutatja meg a belsőjét.
2015. szept. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok kimondottan ellene, de kevés olyat látok ami tetszik. Sok tetkó unalmas, sok pedig olyan hogy egy méternél messzebbről egy nagy fekete folt csak. A színes, kidolgozott rajzok viszont tetszenek. Nekem egyébként nincs és vlsz nem is lesz.
2015. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem tetszenek. Persze nem ezekre a közhelyes, egy-egy szavas, vagy örökké-jelre/pillangóra/madárra/stb.-re gondolok, ezek között is lehet szép és egyedi, de ritkán látok. Inkább nagyobbakra, amik szépen ki vannak dolgozna (ennek ellenére a házilag készített "stick and poke" tetoválások is nagyon tetszenek). Különlegessé teszi az embert.:)
2015. szept. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Több szempontból sem tetszik.


Legelőször bőrrongálásnak tartom.

Ha már valamilyen mintákat akar valaki látni a bőrén, rárajzolhatja olyan festékkel is, amit le lehet mosni, vagy lassan -a döglött bőrrel- lekopik.


Aztán meg minek írjon magára az ember magára jellemző dolgokat, üzeneteket, jelmondatokat, stb? Hogy egy vadidegen is esetleg lényeges dolgokat minden odafigyelés, emberi kapcsolat nélkül megtudjon rólunk? Mi annak az értelme?


Aztán meg biztos, hogy fáj is, amíg csinálják. Miért okoz magának fájdalmat valaki azért, hogy festéket böködjenek a bőre alá?


És még ott is marad, örökre, vagy külön probléma eltűntetni, ha megint szép, egészséges, tiszta bőrt akar az ember.


Esetleg örökké tartó információhordozónak fogadnám el, hogy mondjuk épp ott a bőr alatt valami súlyos probléma van, hogy véletlenül se felejtődjön el, mondjuk mentőben-kórházban.

Bár az nem az ún. esztétikum miatt lenne. Igaz, hogy én magát a tetoválást nem tartom esztétikusnak.


A bőr élő szerv, funkciója van, amivel szerintem nincs összhangban a tetoválás.

2015. szept. 25. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Tetszik,de csak az igényesebbek.Nagyon jó önkifejezési dolog,nem való mindenkinek!Hiába is lett divat most,azért kilehet szűrni,ki az akihez passzol.Nem ilyen hello kitty meg masni meg ilyen semmit mondó szarokra gondolok.Passzoljon az adott egyén személyiségéhez.Én eléggé elvont vagyok és a tetoválásaim is azok mások szerint.Semmi szín!
2015. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekem egyáltalán nem tetszenek, rondának, visszataszítónak tartom az összeset és nálam nem fér be az "igényes megjelenésbe". Nyugodtan lepontozhatnak a radikális tetoválás mániások akkor is rondának tartom őket. Lassan már az lesz a nem normális aki nem hord tetkot.
2018. aug. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
59%
Én veled vagyok 6-os! :)
2018. szept. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!