Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Most lett kesz frissen a...

Most lett kesz frissen a tetovalasom, majdnem 12 óráig csináltak a combomon. Viszont most annyira gyotor a fájdalom, szúr ég mar csip, hogy nem tudom mit csinaljak mar annyira szenvedek? Lentebb

Figyelt kérdés
Milyen fájdalomcsillapítót vegyek be ami hat is?? :(
2015. szept. 25. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen fájdalom csillapító megteszi. Pl: paracetamol.
2015. szept. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dolgit max 800 at vettem be nem hat semmit, most tettem ra hideg nedves ruhat es az enyhíti az egest. Szabad ra tenni?
2015. szept. 25. 09:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne tegyél rá nedveset, mert nem szabad áznia! Tedd bele valami zacskóba, hogy a lábad száraz maradjon.
2015. szept. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy torolkozobe csavartam jeget igy mar egyaltalan nem faj halistennek :) es gondolom igy a tetkonak sem lesz Baja. Egyebkent a nedves ruhatol mi baja lehet?
2015. szept. 25. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha sokáig tartod ott a nedves ruhát, átázik a bőröd, ami nem tesz jót a friss tetoválásnak. Nem véletlenül mondják, hogy ilyenkor ne fürödjön, hanem zuhanyozzon :)
2015. szept. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet lesz aki a régi rendszer szerint fog itt fújjogni, de 2-3 óránként leveheted a fóliát, hideg vízzel átmoshatod és száraz papírtörlővel letörölheted.Majd vékony bepanthennel kend be és menjen vissza a fólia.Mindezt 3-4 napig.
2015. szept. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!