Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van egy tetoválás nagyon...

Van egy tetoválás nagyon tetszik, de a jelentésében nem vagyok biztos mit szimbolizál ez?

Figyelt kérdés

[link]

Nem akarok csak azért tetoválást mert tetszik, legyen jelentése is számomra, mindenhol kerestem de nem találtam



2015. okt. 2. 22:23
 1/6 anonim válasza:
Szerintem ha tényleg tetszik és akarod is magadon hordani akkor ugyis belemagyarázol valami "jelentést".... ha jelent valamit ha nem.... :) amugy szerintem szép.. hajrá :)
2015. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%

A tetoválás, mind azt jelenti, hogy aki magára barmoltatta az maga is egy önbizalomhiányos barom!

Elrondította, az egyébként normális testét!

2015. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi jelentése lehet egy ilyen tetkónak, amin van egy bagolysapkás indián transzvesztita. Szerintem csak ez tetszik annak aki magára varratta és kész.
2015. okt. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne keresgèld a "jelentèst". Számodra, szemèlyesen kell, hogy fontos legyen az adott motívum, vagy szimbólum.
2015. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét jelentése nincs.


Motívumnak állat-indián, de akár sámánista is lehet, de így az egész mintának jelentése általánosan nincs.

Annyi, hogy szépen van kidolgozva és jól mutat. Esetleg a viselőjének van rá jelentése, hogy miért pont ezt varratta magára.


Tetoválást akarni nem rossz dolog, és nem baj, ha nincs jelentése.

Társadalmilag inkább "gáz"-nak vannak jelölve azok, amiket tucatnak, mindennapinak, elcsépeltnek tartanak.

Ha szereted magát a mintát, és el tudod magadon képzelni életed végéig, szívesen mutatod, vagy csak megtartod magadnak, akkor nyugodtan bele lehet vágni.

Nem minden tetoválás készül emlékre, jelentésre.

De viszont minden tetoválásba bele lehet magyarázni, hogy miért. Nekem van macska tetoválásom, mert szeretem a macskákat. Viszont most szeretnék egy másik állatról, aki nemrég hunyt el, és fontos volt számomra, sőt, még mindig fontos...


Szóval nem baj, ha nincs egyéni jelentése, ha szép a minta és ez alapján kötődsz hozzá, akkor is bele lehet vágni.

2015. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
91%
"Kedves" második, te egy nagyon szűk látókörű, begyöpösödött agyú, kiégett suttyó vagy, ugye tudod? :)
2015. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!