Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az normális egy friss tetoválá...

Az normális egy friss tetoválásnál?

Figyelt kérdés
Az normális, hogy tegnap este bekentem a friss tetoválásomat és lefóliáztam. A tetováló azt mondta, hogy nem kell fóliáznom, de félek, hogy valami baja lesz és lefóliáztam. Viszont reggelre a tetoválás elkezdett vmi takony szerű trutyi folyni és a színe olyan fekete volt. Lehetséges, h kidobta a bőröm a festéket? Vagy ez valami gyógyulási folyamat? fóliázzam vagy ne? (Első tetkóm)

2015. okt. 7. 05:57
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Normális a váladék, de miért fóliázod, ha a tetováló az ellenkezőkét kéri?
2015. okt. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

Ne fóliázd! Nem kell. Kenegesd, hagyd hogy gyógyuljon. Hamarosan hámlani is fog.

Ha meg a bőröd nem bírja a tintát, úgyis kidobja sajnos, a saját védekezése érdekében.

2015. okt. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Miért fóliázod??? A tetováló azt mondta nem kell. Mert nem kell. Nekem van egy csomó tetoválásom, de SOHA nem fóliáztam! Persze először befóliázzák, de utána már NEM szabad!

'Bepállik" a bőröd a fólia alatt és azért trutymósodik. Nem gyógyulási folymat.

Szépen szedd le magadról azt a sz-t , mosd le hideg vízzel, itasd fel a vizet papírtörlővel (ne törölgesd csak nyomd rá a papírt), aztán nagyon vékony réteg Bepanthen és ennyi. Nap 4-szer kend.

2015. okt. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi gond.Nem lesz baja. Nekem van kb egy m2 tetkóm és én mindet fóliázom 4 napig. Reggel este lemosom hideg vízzel, majd szárazra törlöm papírtörlővel, bepanthennel vékonyan kenem és vissza a fólia.

Nem lesz varos és nem fog hámlani, ergo kevesebb festék távozik így és nem lesz foltos, mivel nem kap levegőt ezért a festék sem fog oxidálódni. De majd mindjárt bebizonyítják az okosok, hogy nincs igazam. Te meg eldöntöd, hogy kinek hiszel.

2015. okt. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=2Z0e5Ygoemo#t=6m33s


Én inkább neki hiszek. Minden ismerősöm fóliázta. Mondjuk szerintem egy nem hozzáértő meg nem mondja soha, hogy melyik volt fóliázva vagy sem.

2015. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=6J48bTOXJmo


Hopp, ezt meg most véletlenül találtam.

2015. okt. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát az a folyadék lehet az eqtoplazma amit a szellemek hagynak maguk után
2015. okt. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!