Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szemöldök tetoválás eltávolítá...

Szemöldök tetoválás eltávolításról szeretnék véleményeket, tapasztalatokat kapni! Milyen a jó módszer? Milyen lézer? Hagy e heget, vagy foltos marad e a bőröm?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen kérek mindenkit, olyan válaszoljon akinek van tapasztalata vagy a közvetlen környezetében van akinek volt már hasonló beavatkozása. Ha képet küldtök annak nagyon örülök! Köszönöm szépen!

2015. okt. 8. 14:38
 1/1 anonim válasza:
A lézert ajánlják. Én 4 helyről kértem árajánlatot, és végül az Invictus szalonban csináltattam. Még folyamatban van, mert ez egy több alkalmas kezeléssorozat. Heg nem marad, csak egy hétig véraláfutásos/sebes a tetkó résznél. A lézerezés nekem fájt, de a csaj, aki csinálta, tartotta bennem a lelket és persze gyakran megállt. Amúgy szerintem jó módszer. Elkezdett már halványodni. Reméljük, teljesen sikerül eltüntetni.
2015. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!