Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Módosítsunk ezen?

Módosítsunk ezen?

Figyelt kérdés

Hali!


Volt egy kép a fejemben, de úgy éreztem, hogy ez túl sok lenne, túlzottan kiadnám magam másoknak, ha ők is látnák rajtam a tetoválást, ezért a gondolatomat egy abstract tetoválás formájában szeretném megvalósítani.

Néztem ötleteket, próbáltam összerakni a fejemben, mire találtam egyet, ami tökéletes.. Tényleg. Színben, formában, mindenben, úgy ahogy van. Az egyedüli ami kicsit zavar, hogy ez már rajta van valaki máson, nem nekem készült.

Nem tudom, hogy ezt felül lehet-e egyáltalán múlni, mert tényleg nagyon tetszik az a tetoválás. Mi a nyavaját csináljak?! Feleslegesen nem akarom túráztatni a tetoválót, ugyanakkor tudom, hogy ők is jobb szeretnek egyedi tervezést csinálni és én sem bánnám, ha valamiben más lenne, de elképzelésem nincs mivel lehetne jobb.


2015. okt. 11. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
esetleg tudnád linkelni vagy privátban a képet róla ?
2015. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megoldódott, köszi! :) Teljesen újat terveztetek.
2015. okt. 14. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!