Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan akarok lenni mint egy...

Olyan akarok lenni mint egy barbie baba. Ez normalis?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy nagyon utalom magam..a kulsomet.nemvagyok megelegedve magammal egyatalan.bar sokan mondjaknhogy milyen szep vagyok de en nemmigy latom magam. ezert sokszor sirok es ez mar nagyon reg ota ez van.most ugydontottem leszivatom hidrogenszokere a sotetbarna hajam.szoliba jarok stb.sokan aztmondjak ne rontsam el magam ilyenekkel de muszaly mert ugy fogom magam jolerezni..ezenkivul olyan problemaim vannak hogy ha nem neznek meg az utcan kiakadok..ha nem keltem fel az emberek erdeklodeset es nem figyelnek fel ram.ezert kicsit kihivoan oltozkodom es elitelnek...sokszor elsirom magam a tukor elott is.nagyon rosszul erzem magam a boromben. 15/L

2013. máj. 17. 21:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
r.banc akarsz lenni?
2013. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem.csak tokeletes akarok lenni, hogy mindenkinek megfeleljek
2013. máj. 17. 22:00
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

mindenkinek megfelelni?

és azzal mit kezdesz hogy van akinek a kicsi és van akinek a nagy mellek tetszenek?

meg mi van azokkal akik a kövérekre buknak?

nem,ez nem normális,ostoba vagy,nem lehet mindenkinek megfelelni

2013. máj. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Sose leszel tökéletes. Ne másoknak akarj megfelelni, hanem magadnak.

A kreol/szolis bőrhöz a hidrogénszőke a lehető legrosszabb választás.

Szolizz, de maradj sötéthajú. Hidd el, sokkal szebb.

Ne akadj ki azon, ha nem néznek meg. Nem tetszhetsz mindenkinek, Neked sem tetszik mindenki.

Mi az, amit nem szeretsz magadon?

2013. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
tudom hogy ez lehetetlen mert mindenkinek mas az izlese de en olyan akarok lenni akire mindenki aztmondja hogy tokeletes..leis irtam, ha valaki nem nez meg rosszul erzem magam.
2013. máj. 17. 22:07
 6/17 A kérdező kommentje:
amit legjobban utalok a hajam , mert nagyon sotet.es a szemem mivel az is barna es igy tul atlagosnak erzem magam.
2013. máj. 17. 22:08
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Ez az emberek 90%-a számára inkább nevetséges, nem tökéletes. Bocsánat, hogy durván fogalmaztam.

Neked nem a külsőddel van a baj, hanem az önértékeléseddel.

Hiába leszel olyan, mint az életre kelt Barbie, ha nem lesz önbizalmad, mindenki keresztül fog nézni rajtad.

Meg kell tanulnod elfogadni magad.

2013. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
nagyon nehéz:/de azon leszek
2013. máj. 17. 22:15
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez lesz a legjobb megoldás, hidd el.

Ha tudok segíteni, szívesen a rendelkezésedre állok priviben is.

(Ma már talán nem, mert lassan lépek, de holnap)


19/L

2013. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%

jézusom sírok az ilyen leányokon :D:D:D:D:D:d nagyon szép leszel, ha ott lesz a fejeden egy széttörött hidrogén szőke haj, bár a sötétbarna hajadból szerintem csak a csibesárga fog sikerülni... aztán még a narancssárga hozzá szolizott bőőőr.. borzalmas XD

nem néznek meg az utcán? hát ha majd úgy nézel ki, mint egy rakás sz*r biztos megfognak, de nem azért mert milyen szép vagy :D jaj szegénykém, nem bámul téged minden ember, jaaaaj jaaaaaaj :D attention whore. ha ilyen kevés az önbozaémad miért az a baj, hogy nem néznek?

oh jaj, túl átlagos vagy? :) igen mert az amivé válni akarsz tényleg annyira egyedülálló, hogy még sosem láttam ilyet

pffffff sok szerencsét a """"""barbivá""""""" válásodban, de hidd el, nem fog összejönni miss wannabe valeriana lukyanova :DDD

2013. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!