Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek hova tetováltassam...

Szerintetek hova tetováltassam a kutyáim mancsait?

Figyelt kérdés

19-et töltök pár hónap múlva,és van egy olyan érzésem,hogy már nem növök.Van két kutyám:egy chivava és egy tacsi keverék.Mindennél jobban szeretem őket és már évek óta tudom,hogy magamra szeretném tetováltatni a tappancsukat.De minél többet gondolkozok,annál tanácstalanabb vagyok,hogy hova is varrassam.Először úgy gondoltam,hogy az egyik kutyusnak a mancsa az egyik csuklómon,a másiké a másikon lenne,hisz mind a két kutyus kistestű.De aztán eszembe jutott,hogy mi van ha lesz több kutyám is és őket is meg szeretném örökíteni a testemen?Ti a helyemben hova varratnátok a mancs tetoválásokat?

Ui.: Tudom,hogy sok embernek van mancs tetoválása,de nekem ez nagyon sokat jelentene,szóval kérlek ne akarjatok lebeszélni erről,mert tudom,hogy nem fogom megbánni a döntésemet.És az egyik kutyusom mancsa foltos és az egész egyéni lenne :)



2016. jan. 6. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:

én úgy csinálnám, ahogy a sztárok a csillagokat szokták. szóval így egymás közelébe a kettőt, mondjuk így srégen. hogyha lenne más kutyád is majd, akkor lehetne bővíteni.

a hely pedig a mérettől is függ. én hátul, a nyak alatti részen tudom elképzelni. de oda inkább kicsinyítve.

2016. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hátadra a lapockádhoz. Vagy az egyik oldaladra a bordákhoz.
2016. jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:Nagyon jó ötleted van :) De elég alacsony a fájfalomküszöböm,ezért csak 1-1 mancsot akarok magamra tetováltatni :))

2.válaszoló:Hátra nem akarom,bordákra én is gondoltam,de utánna azt olvastam,hogy ott szörnyen fáj :))

2016. jan. 6. 14:53
 4/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Én a haveromra tetováltatnám, garantáltan ez fáj a legkevésbé.

Hacsak orrba nem gyűr érte... :-)

2016. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen jó ötlet :))
2016. jan. 6. 15:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Én farkas mancsot szeretnék majd és a kulcscsontom alá szeretném. De jó lehet még pl. nyakon, fül mögött, lapockán. Csuklóra és karra nem tenném mert az bizonyos munkahelyeken szabályba ütközik.
2016. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a kulcscsontom alatt hordom, részben a mellemre is átlóg.
2016. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy jótanács, ne az alapján választ meg a tetoválás helyét hogy mennyire fáj az adott ponton. Életed végéig fogod viselni, ellenben a fájdalmat csak rövid ideig kell kibírnod.
2016. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) de meg mindig nem tudtam eldönteni,hogy hol legyen a tetoválás xd
2016. jan. 8. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!