Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Melyik testrészen nézne ki...

Melyik testrészen nézne ki jól ez a tetoválás? Hol lehetne elképzelni?

Figyelt kérdés

Tudom lesznek olyanok, akik a kukába dobnák, stb, stb de most nem ezekre a válaszokra vagyok kíváncsi.

Még annyi, hogy akik leakarnak beszélni, mert hogy néz már ez ki, ne fárasszák magukat, nem vagyunk egyformák, nekem ez tetszik, nektek más. Deal with it.


[link]



2016. jan. 15. 09:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Titákból sose elég. :D
2016. jan. 15. 13:02
 12/19 anonim ***** válasza:

Júj ezek de jóóók! :DDDD

Boka az tényleg gáz... , meg a váll is. Meg a lapockáján is millió embernek van...

Szerintem csukló, vagy felkar belső fele a legjobb hely.

2016. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Lábfejen is jól nézne ki, de ha olyan az alakod akkor a combodon is simán jól néz ki.

Ha magamnak csináltatnám akkor oldalra a mellem alá varratnám (lány vagyok amúgy).

2016. jan. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Csuklón jól nézne ki párban, vagy lábfejen is nagyon szép lenne, vagy mellvonal alatt az oldaladon.

De akár combra hátul is jól mutatna :) Aranyos cicák, nekem lábfejemen vagy egy macs ;)

Nyakra, felkarra, mellkasra, vádlira nem lenne túl jó választás.

Vágj bele ;) Aztán ha kész, rakj képet is fel ;)

2016. jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Olyan helyre lenne praktikus, ahol senki sem látja, mert akkor kapnál munkát.

Csuklót nem ajánlom, mert sértheti más vallásúak érzékenységét, és 10 év múlva bizony kézlevágás is lehet belőle. Remélem, segítettem. Örülnék neki, mert rendkívül értelmesnek látszol.

2016. jan. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Vajon megcsinálják egymás után őket egy nap, vagy többször kell menni?

Szerintem csuklót választok, remélem el is fér szépen :D

2016. jan. 16. 18:13
 17/19 anonim ***** válasza:
Egy alkalomba belefér a két minta is. 70-80 perc maximum mintánként. Bár ez is nagyban a tetoválótól függ. De egy tapasztaltabb veterán gyorsan és szépen megcsinálja ;)
2016. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2016. jan. 16. 18:42
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

Homlokod közepére..


Komolyan ezzel akarsz villogni majd 30 évesen? Értem most cukik, meg szereted a csokit, de kérlek gondolkozz már kicsit.

2016. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!