Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek egy ilyesmi...

Szerintetek egy ilyesmi Afrika tetoválás melyik testrészen mutatna jól? és mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

a vélemény igazából annyira nem számít, mert nekem jelent valamit ez a tetkó csak úgy kíváncsiságból és őszintén!

egyébként egyik vádlimon már van 1 mandala, szóval vádli lehet kilőve(bár még ott a másik is)


[link]


[link]


2014. febr. 5. 23:39
 1/7 A kérdező kommentje:

vagy inkább egy ilyesmi?

[link]

2014. febr. 5. 23:45
 2/7 A kérdező kommentje:

vagy ez:

:DD

[link]

2014. febr. 5. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Hm... imádom Afrikát! :D szal nekem bejön!
2014. febr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ezek tetszenek inkább:

[link]


[link]


Bár a második biztos rohadt drága lehet.

2014. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 The King 666 válasza:
Én lapockára szavazok.
2014. febr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a maori tetoválások nem tetszenek, nekem is a legelső ilyen volt, persze nem afrikás. Szerintem amit az egyike előlző válaszoló belinkelt, azok gyönyörűek. Bár ha egy tetoválás Afrikát jelképezi akkor arra nem mondhatok rosszat. Viszont ha mindenféleképp ilyet akarsz akkor hajrá :)
2014. febr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!azt az oroszlánosat én is néztem:)) egyébként eddig úgy áll, hogy talán a hátamra tarkó alá nem sokkal és középre rakatnám
2014. febr. 21. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!