Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék a barátnőmnek...

Szeretnék a barátnőmnek valami komoly, de mégis szerelmet sugalló tetkót csinálni, valami kicsit, de jelentőset. Mit kéne?

Figyelt kérdés
Nem nyálas csaj, inkább vágány, de azért érzelmes és értékeliaz ilyen gesztusokat. Esetleg a monogramját gondoltam magamra varratni.
2016. jan. 29. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lesz, ha szétmentek? A következő barátnőd nem biztos, hogy szeretné az i love juci feliratot...
2016. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne bélyegezd meg magad egy tetkóval. mi anno a párommal közöset terveztünk. Szerencsére nem csináltattuk meg mert azóta már szét mentünk.

Csinálj inkább neki valamit, olykor egy fébnykép is nagyon sokatmondó tud lenni.

2016. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megertem a velemenyeteket, en ugyan igy alltam egyik regi osztalyratsammal szemben mikor ezt megcsinalta, de nekem ez a lany egy olyan fontos szerepet jatszik es jatszott mar regen is az eletemben, hogy nem fogom soha megbanni ezt a tetovalast. Szeretnem neki kifejezni, hogy mennyire fontos nekem, es sajat magam is szeretnem emlekeztetni ezzel arra hogyha ranezek a tetkora egy nehezebb helyzetemben, hogy legyek kitarto, mint ahogy baratnommel voltam ket even keresztul kitarto ameg nem voltunk egyutt.
2016. jan. 29. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!