Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Komoly ( leszbikus! ) kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly ( leszbikus! ) kapcsolatban élek, mégis hiányzik, hogy hódítsak, csábítsak. Miért?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok a páromba, jól alakul minden már 1 éve lassan, de motoszkál bennem egy érzés, hogy szeretnék elcsábítani nőket, flörtölni... Nőies vagyok, sokan vonzódnak hozzám és könnyen ismerkedek. De szeretem a párom, oda vagyok érte, sose csalnám meg, vágyom rá és minden téren klappolunk.... Mégis miért vágyom a csábításra???? Van-volt valaki még így? Ha igen, kommentben írjátok meg légyszíves mi lett.

2016. jan. 8. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Az önbizalommal hogy állsz? Nincs esetleg önértékelési problémád? Akkor szokott gyakori lenni a flörtölésre, hódításra való vágyakozás, hogy pozitív megerősítéseket szerezz a külvilágból arról, hogy vonzó vagy, és hatékony a partnerkeresésben.

Ezen kívül amit még mondani tudok, hogy ez nem speciálisan leszbikus dolog, a heteroszexuális kapcsolatokban is gyakran előfordul. Nem derül ki az életkorod és a párkapcsolatod előtti időszak tapasztalatai, de gyakori, hogy az emberben az elköteleződés csíráinak idején felmerül, hogy "nem élte ki magát", szeretne valamit bepótolni.

2016. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem csak hetero lányokból tud előjönni a ribi-vér
2016. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
#1-el értek egyet.
2016. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm #1es válaszoló! Az önbizalmam rendben van, nem vagyok egoista, de pontosan tudom mire vagyok képes, mik az erősségeim és mik a korlátaim, amiket tolok kifele. Alázatos vagyok de öntudatos is és büszke.

A másikban ellenben lehet valami. Ez a harmadik kapcsolatom, 24 éves vagyok. Későn fogadtam el magam és mertem nyitni mások felé, de mindig komoly kapcsolataim voltak... Valahogy sosem mentem bele senkivel sem egyéjszakás dolgokba, sem olyan próbalkozásokba, amikről az elején tudni lehetett, hogy nem lesz semmi. De szerettem flörtölni és pár alkohollal fűtött éjszakában csábítani. Élveztem a hatást amivel a nőkre vagyok, heterokra és leszbikusokra egyaránt, de a férfiakat is ide sorolhatjuk.

Ez hiányozna? A kihagyott alkalmak? Mindig is rendes kapcsolatra vágytam, most van, erre csábítani szeretnék... én ezt nem értem. Mindig az kell ami nincs, igaz? Hát remélem elmúlik.

Az is lehet hogy alapjában elég önálló vagyok és most tényleg úgy néz ki elkötelezem magam valakivel, és felelősségteljes kapcsolatom van és ez felborítja a berendezett kis világomat. Remélem idővel ezek helyrekerülnek és 100%-ig elégedett leszek meg biztos. Megcalni nem fogom, azt tudom. De bennem van az az érzés és nem hagy nyugodni és frusztrál, pedig a párom igazán varázslatos. Bánt a dolog.... De őt akarom!

2016. jan. 9. 01:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha belefér anyagilag, én a helyedben átgondolnám a lehetőségét annak, hogy akár csak egyetlen,vagy néhány alkalommal konzultálj egy tanácsadó pszichológussal. Nem fogja megmondani helyetted, mit csinálj, de segíthet abban, hogy helyretedd magadban a dolgokat.
2016. jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is önértékelési probléma lehet a háttérben, hiába mondod, hogy minden oké. Valami eldugott rejtett dolog lehet benned, lehet tényleg egyszer érdemes lenne elbeszélgetni erről valakivel.

De egyébként simán benne van az is a pakliban, hogy fiatal vagy és tudod magadról, hogy lenne még rengeteg lehetőséget.


Egyébként a párod mennyi idős?

2016. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A magyar Shane-nel van dolgunk :DD
2016. jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!