Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis hogyan lehetséges, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan lehetséges, hogy majdnem minden általános iskolás és gimis volt osztálytárs nőmnek évek óta tartó komoly kapcsolata lett pedig? (lenn)

Figyelt kérdés

Pedig sokan közülük ribisek voltak, (öltözködés, pasik váltogatása, 14 évesen bulik és szex,alkohol...stb.)

Én pedig visszafogott, szolid lány voltam mindig, sok ismerősöm 18-19 éves koromig szűznek hitt. (17.szülinapomon vesztettem el az 1. barátommal)

Évek óta mégis nekem kell váltogatnom gyakran a pasijaimat, mert mindig van valami gond. Kiderül, hogy: van barátnője, vagy külföldre megy, vagy ő csak baráti szexet akart, vagy csak nem érezzük jól magunkat együtt, eltérő a világnézetünk. Sokan alapból csak szexet akarnak, vagy otthagynak néhány szex után.


Eléggé ki vagyok bukva emiatt. Sosem hittem volna magamról, hogy egyik pasitól kerülök a másikhoz persze szünetekkel.

L21


2015. dec. 21. 17:05
 1/6 Költőnő? ***** válasza:
nyugtával dicsérd a napot. 35 vagyok, sok osztálytársam lett nagyon hamar vmilyen -né és most válnak gyerekekkel. Nem baj az, ha néha egyedül vagy. Kinek kell kapcsolat bmi áron?
2015. dec. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze jönnek az ismerkedős privát üzenetek, ahogy az várható volt. Ne írjatok ilyet, nem az a célom,hogy most ezzel a kérdéssel megtaláljam a nagy Ő-t.

Azt szeretném megérteni,hogy mégis hogy alakultak így a dolgok, 2 különböző közösségben is, mikor ennek a szöges ellentéte volt várható.

Emlékszem,hogy 13 évesen osztálykiránduláson azért nem akartak velem aludni a lányok, mert ők azt tervezték,hogy hajnalban átmennek a fiúkhoz pasizni. Tudták rólam,hogy én pedig aludni szeretnék olyankor, és ez nekik unalmas volt. Erre bezzeg most mi van??? Hihetetlen,hogy így alakult. (Éjszaka bulizni ritkán járok el, csak társasággal,ha hívnak.)

2015. dec. 21. 17:30
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi, 1. tudom,hogy nem együtt fognak megöregedni. :)

Most ők együtt mégis boldogok.

2015. dec. 21. 17:33
 4/6 Költőnő? ***** válasza:
és? Arra várj, akire neked érdemes. Kár a másét nézni... szebb jobb több mindig lesz
2015. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt már én is észrevettem a környezetemben... Aki a legkönnyebben kapható volt, most menyasszony...

Én azzal nyugtatom magam, hogy előbb-vagy utóbb én is megismerek majd valakit.

22/N

2015. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezen ne akadj ki. Előfordul:) Én is hasonlóképp jártam. 19 évesen vesztettem el a szüzességem. Nem így terveztem, de már akkor szakított az akkori barátom, mert csak arra hajtott, aztán miután megvolt, otthagyott. 4 hónapon keresztül játszotta nekem a szerelmest.

2. pasimmal/ex vőlegényemmel volt picit hosszabb kapcsolatom, 10 hónap. Ott nagyon csúnya veszekedéseink voltak, a kapcsolat vége pedig elég durva volt.

Utána 2 évig egyedül voltam. Majd randizgatni kezdtem. Összejött 1-2 pár hetes kapcsolatkezdemény, semmi több. Valami sose stimmelt. 24 évesen találtam meg végül az igazit. 4 éve vagyunk házasok.


Te még nagyon fiatal vagy, simán belefér, hogy nem elsőre találja meg az ember élete párját. Az leginkább csak a tündérmesékben van:) Nyugodj meg.


Egyébként pedig, egyáltalán nem biztos, hogy amiket látsz az tökéletes kapcsolat. Nekem is van ismerősöm aki sokat reklámozta a suliban, hogy neki milyen jó rendes pasi a párja. Mára már több éve egyedül van egy gyerekkel, mert a pasi lelépett, és ugrik egyik kapcsolatból a másikba, vagy épp a férfiakat szidja a neten. Van aki volt már házas, de elvált például, s még csak most töltötte a 30-at. Lehet hogy a lányok csalják a férjüket, párjukat, sok a veszekedés stb. Ki tudja? Vagy ha mégis boldogok akkor jó nekik. Nemsokára neked is lesz párod:)

2015. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!