Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha anyajegyre tetováltak...

Ha anyajegyre tetováltak milyen időn belül jelentkezhet, és mekkora az elváltozás mértéke, ami elrákosodásra utal?

Figyelt kérdés

nagyjából 1mm-es, világosbarna anyajegyen mentek át. egyáltalán nem volt kidudorodó, nagyon kicsi volt. de ha elkezd elrákosodni, gondolom elkezdene nőni. észrevehető lesz?

aki csak annyit tud írni, hogy sz*r a tetoválóm, meg én is amiért bevállaltam, spórolja meg magának azt az 5 percet és tartsa meg a véleményét, köszönöm.


2016. febr. 3. 22:29
 1/5 anonim válasza:
ha elrakosodik akkor bajba leszel mert a tu leszakitotta a rakos sejteket, azok a verbe kerultek es mindenfele szetszorodtak a szervezetedben
2016. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha megváltozik a mérete és jobban kidudorodik, akkor kell megnézetni, évekig is maradhat így
2016. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha már átmentek rajta a tintával akkor nagyon nem tudod már megnézetni, mert nincs mit. Még a szövettan is nagyon nehezen adna pontos eredményt, hisz szennyeződik a szövet.

Egyébként őszintén kétlem, hogy bármi bajod lesz belőle. Az ilyen méretű anyajegyek inkább csak kis szeplők. Ritka, hogy elrákosodnak.

2016. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
magától a tintától és attól, hogy beleszúrt a tű nem lehet baj?
2016. febr. 6. 23:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a tetoválod tudta mit csinál. Vagy is csak látta, hogy egy anyajegyen megy keresztül ès nem foci meccset nèzett közbe.:)

Ha tènyleg akkora mint amekkorát írtál kètlem, h lenne baj.

Ha nagyobb lett volna akkor a tetoválod (szerintem) nem csinálta volna meg ott. :)

Ha mèg is elvàltozik akkor egyből orvos.

2016. márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!