Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már 3 éve tupírozom és vasalom...

Már 3 éve tupírozom és vasalom a hajam. E mellett rendszeresen ápolom is. Még különösebben nem látszott semmi elváltozás. Max töredezés s ennyi. Ha tovább is csinálom akkor pár év múlva lesz-e valami negatív hatása pl. hajhullás?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat.
2016. jan. 9. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Letöredezik és alig lesz hajad, csak ilyen szétégett szénakupac lesz az egész. Hajhullást nem okoz.
2016. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha közbe rendszeresen járok fodrászhoz és vágatom?
2016. jan. 9. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
attól még roncsolod a hajad. Tupírozod és vasalod? Milyen frizud van?
2016. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*hajvasalóval.
2016. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mások szerint így jobban áll,s nem látszik semmi töredezés mert ápolom, csak félek hogy pár év múlva nehogy kihasson
2016. jan. 9. 16:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Netről tudsz mutatni olyan képet amilyen a hajad ? Azért kérdezem, mert ha először vasalsz majd tupírozod...nem értem, most egyenes, vagy hullámos, vagy milyen? Mert ha tupírra gondolok akkor én azt gondolnám hogy nem kell szögegyenes haj :)

hajlakkozod is? -vannak igen rossz lakkok, nem azt mondom hogy ártanak, de szerintem nem is használnak. Ha még esetleg össze is gumizod, akkor a gumi helyénél lehet még erősebb töredezés. De azt hiszem, abba egyet kell értenünk, hogy a vasaló azért roncsol. Hővédőt használj! Haj nem fog hullani ezektől.

2016. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6: pl scene haj az egyszerre vasalt és tupírozott.
2016. febr. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7. Oké, nem az én életkorom, se nem stílusom, nem tudhattam, hogy milyen, amikor egyszerre tupírozva meg vasalva van egy haj.
2016. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!