Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A keloid eltávolítását fizeti...

A keloid eltávolítását fizeti a tb amennyiben kellemetlenéget okoz? Ha nem, mennyiért távolítják el?

Figyelt kérdés

Tud esetleg Magyarországon, ha lehet Budapesten valaki olyan orvost akinek ez a szakterülete? Sajnos elég sok helyen voltam már vele, de a legtöbb orvos tanácstalan volt, mert rizikós az ilyesmit leszedni.


A fülemen van, egy fülbevaló okozta.



2012. dec. 20. 15:01
 1/5 supra01 ***** válasza:

Nekem ez a doki szedte le a hátamról lézerrel.

Bőrgyógyász, csak a fiával csinálja ezt a terápiás dolgot.

Ha jól tudom, pesten is rendel. Az enyém a hátamon volt és Kb. 15x8 mm volt, és 20.000 ft-ba került.

Sajnos, visszanőtt. De azt tudtam, hogy visszanőhet, ha hajlamos vagyok rá. Hát az vagyok, úgy néz ki:D

2012. dec. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A lézert vagy az égetést én is néztem, de az burjánzáshoz vezethet.


Elvileg a fagyasztás lenne a legjobb, szteroid kezeléssel kombinálva de ehhez gondolom engedély kell. Ezért is kérdezem, hogy ki az aki ehhez ért.

2012. dec. 20. 18:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Neked ki végezte a műtétet?
2012. dec. 20. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:
aki hajlamos a keloidra, annak jó esetben vissza is fog nőni. ergo, szinte teljesen felesleges a műtét.
2012. dec. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Attól még nagyon zavar és félek hogy valami letépi, szóval megkísérleném leszedetni.
2013. jan. 22. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!