Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 15 évesen korai lenne egy...

15 évesen korai lenne egy tetoválás, ami nagyon kicsi és a csuklómra lenne?

Figyelt kérdés

2016. febr. 14. 00:21
1 2
 1/12 gnoomage ***** válasza:
0%

Attól függ, mióta gondolkozol rajta? Mert ha már 3-4 éve akkor nem...


Bár asszem 16 a korhatár így kell találnod egy rendes tetoválót aki talán megcsinálja...

2016. febr. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idősen egyetlen tetováló sem csinálná meg szülői engedély nélkül. 15 évesen nem engedném meg a tetkót.
2016. febr. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos baromi sok tetováló megcsinálja kérdés nélkül a gyerekeknek is.

Korai 15 évesen a tetoválás, még 18-19 évesek is meg szokták bánni éveken belül néhány tetkójukat.

Ha olyan kicsi, akkor meg gyakorlatilag felesleges is, legalábbis egyelőre.

2016. febr. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
teljesen feleslegese egy marhabélyeg az emberre, semmi nem lesz jobb, és soha nem tudsz szabadulni tőle
2016. febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
24%
Szerintem a tetoválás mindenkor "korai", borzasztó egészségtelen!
2016. febr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az lenne.

Most biztos marha érettnek, átgondoltnak, eredetinek tartod az ötletet. Amit tuti nem fogsz soha megbánni. Ami aaaaannyira téged jelképez, hogy csak na.

De aki már pár éve elhagyta ezt a kort, tudja, hogy még rettenetesen sokat változik az ember és az ilyen remek ötleteket nagyon nevetségesnek érzi utólag. :D

Én is akartam a korodban egy tetkót, évekig fontolgattam, még több év után is tetszett az ötlet, majdnem meg is csináltattam. Aztán szerencsére mégse, további pár év után már nagyon örülök ennek, mert nem szeretnék életem végéig azzal a tetkóval élni. :D

Ha kicsi, ha nagy méret, mindenképp érleld magadban az ötletet még egy jó ideig. Semmiről sem maradsz le, ha egy pár évig még nem lesz rádvarrva semmi. :)

2016. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

ha fiu vagy legalább 16 éves korod közepéig várj

ha lány mehet

2016. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem korai. Még változik az egyéniséged, nem biztos, hogy 2-3-5-10 év múlva is tetszeni fog.

De ha nagyon szeretnéd és a barinőidnek is van, úgyis ki fogod bulizni anyuéknál, nem igaz? :)

2016. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem korai! Én 14 évesen csináltattam a popsimra, a barátom vitt el. Nem bántam meg ;-) Ha érted mire gondolok :-)
2016. febr. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az előttem szoloknak adnék igazat, akik le akarnak beszélni. Nagyon gondold át és még van egy veszélye a hepatitis, amit a tűvel kaphadsz meg. Sajnos van egy konkrét ismerősőm aki megjárta.
2016. febr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!