Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Örülnék egy kis segítségnek?

Örülnék egy kis segítségnek?

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok és szeretnék magamra egy kis tetoválás, hogy mindig lássam, hogy attól még, hogy magam alatt vagyok ott van a "fény".

Elöször egy napra gondoltam, de mivel mostanában nagyon kikészít ha besüt a nap a szobámba, így egy hold jobb lenne, főleg, mert az csak akkor látszik amikor sötétség van.

A problámám ott kezdődik, hogy ilyen tetoválások annyi emberen van és kifejezetten nem szeretnék tucattetovált lenni.

Még esetleg ha magam rajzolnam meg, de hát akkor is...

Valami ötlet esetleg?



2016. márc. 23. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válaszom: igen.


Ami meg a kifejtést illeti: ne tetoválással próbáld megoldani, hanem lelki gyakorlatokkal. Írj naplót, verseket, próbálkozz önszuggeszcióval, pozitív formulák ismétlésével lefekvés előtt és ébredés után. Illetve a legfontosabb annak az elsőre furcsának tűnő kijelentésnek az elfogadása, hogy Te és a probléma, a szorongás két különböző dolog. Próbáld meg a problémát elidegeníteni magadtól (erre művészeti alkotások is alkalmasak lehetnek, hiszen azzal egy fizikai formába öntöd azt).

2016. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy pszhiológust!
2016. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is jó ötlet a tetkó, a Hold ötlete a Nap helyett kifejezetten. Neked kéne kitalálni ,hogy pontosan számodra ez hogy is jelenthetne meg. Amúgy meg tucattetoválás... Ki nem tojja le kinek van? Manapság olyat nem nagyon lehet kitalálni, amilyen ne lenne máson. Vagy így vagy úgy, de hasonlóság van.
2016. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!