Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek egy jó tetováló...

Szerintetek egy jó tetováló ezt megtudná nekem valósítani?

Figyelt kérdés
Konkrét elképzelésem nincs, hogy milyen minta legyen. Viszont azt szeretnem szimbolizalni, hogy kivulrol erosnek mutatom magam de belul torekeny vagyok. Remelem nagyjabol ertitek mire gondolok :D Ezt ha megprobalom elmagyarazni egy tetovalonak akkor ezt megtudná valositani valamilyen mintaval a boromon?

2016. ápr. 13. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom,hogy kezdj el szimbólumokat keresgélni és összepakolni.Ha meg van az alap egy jó tetkós tud rajta alakítani,hogy jól nézzen ki
2016. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez jó kis ötlet tele van lehetőségekel de ahogy az előttem lévő is írta keres mintát Szimbólum-ot valami konkrét abban mint például állat minta vagy kicsit spirituálisabb vagy egyéb szimbólumokkal
2016. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!