Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan gyozhetnem meg a...

Hogyan gyozhetnem meg a szuleimet hogy engedjek meg hogy tetovaltassak az alkaromra egy rovid szoveget? Szerintuk egy normális csajnnak nem kell tetovalas. Nos en ezzel nem ertek egyet

Figyelt kérdés

2016. ápr. 16. 06:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. ápr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál 18 nem kell az engedélyük:) Ezt a pár évet (nem tudom mennyi vagy) kibírod még.
2016. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg szülők engedélye kell tetkóhoz addig még gyerek vagy, szóval várj mindenképp.
2016. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
21 eves vagyok
2016. ápr. 17. 08:32
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért is kell az engedélyük?

Elmész, megcsináltatod, és kész.

2016. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát szerintem sokkal jobb lenne ha vallahogy megtudnam gyozni a szuleimet.Már mondtam nekik hogy tobb sztarnak is van tetkoja es nincs azon semmi.DE valahogy valahogy nem erdekli ez oket
2016. ápr. 18. 06:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Ohh te jó ég. Azt hinné az ember, hogy valaki 21 éves korára már minimális szinten önállósodik. Menj el, csináltasd meg amit szeretnél. Ki nem sz@rja le a többit. Ha a szüleidnek nem tetszik, ez van. Nem vagy már gyerek, saját lábadra álltál, saját pénzből élsz...
2016. ápr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
+1 Ha viszont az ő házuknan élsz és az ő kenyerüket eszed, akkor az van, amit mondanak. Elvégre a szüleid és még mindig tőlük függsz.
2016. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is 21 éves vagyok és az én családom se szereti a tetkókat. még régebben mondtam a szüleimnek hogy nekem lesz, nem örültek de nem tilthatják meg... szerintem fél éven belül megcsináltatom. az ő kenyerüket eszem meg minden, de azt, hogy mit csinálok a testemmel nem ők döntik el. inkább azt dönthetik el adnak-e pénzt, de ha van pénz tetkóra akkor már nem szólhatnak bele, max veszekedhetnek.
2016. szept. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!