Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha tetoválást szeretnék,...

Ha tetoválást szeretnék, akkor nekem kell megterveznem a tetkót?

Figyelt kérdés

A fejemben már megszületett, hogy hová és milyen tetoválást szeretnék, de nem rajzolok valami jól. Ha bemegyek egy tetoválószalonba és elmagyarázom mit szeretnék, akkor segítenek a tervemet papírra önteni? (a neten vannak képek, amik "inspiráltak" lementettem a mobilomra, így azokat meg tudom mutatni, de egyénit szeretnék) Plusz pénzbe fog kerülni, ha nem kész tervvel megyek be?


Tinta nélkül van lehetőség kipróbálni milyen érzés lesz? (úgy hallottam van néhány hely, ahol ki lehet próbálni, ki mit tud erről? :)))



2016. ápr. 18. 01:13
1 2
 11/11 anonim válasza:
Kicsit off, de a polip nagyon jó, pláne, hogy számodra plusz érzelmi töltetet hordoz, és szerintem a tetoválók is külön örülnek, hogy végre egy lány nem álomfogót, meg tollat és hasonló unalomig ismert mintát akar :)
2016. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!