Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok! Könnycsepp tetkóról,...

Lányok! Könnycsepp tetkóról, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
egy fiún, persze, aki teszik nektek, de van 1 könnycsepp tetkója. Mi a reakció? bejön? Nem? melyik oldalon van, az számít nektek? Nekem a balon lesz :D Azt nem tusom, hoyg pontosan milyen messze legyen a szememtől, abban segíthetnétek xD. Am megvan miért varratnám, Ebbe kérlek ne kössetek bele, az a kérdesem mi a véleményetek 1 ilyen, fiúrűl, depis, emós, tapasztalt, kemény? csak írjátok meg, az oltogatást m,eg leszarm

2016. ápr. 18. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Úgy tudom, h a könnycsepp egy a viselője által megölt ember emlékére(?) van fellvarratva. Ez esetben még ha tetszenél is, se közelednék feléd. Inkább távolságtartó lennék.

Félreértés ne essék, nem ellenséges akarok lenni, de ha tényleg megcsináltatod, egy életen át mindenki bírálni fog, aki meglát. Biztosan felkészültél rá? Későbbi munkavállalásnál nem fog hátrányt jelenteni? Meg úgy egészében, tényleg belegondoltál te ebbe? hacsak nem egy tetoválószalonban, vagy építőmunkásként szeretnéd a későbbiekben megkeresni a kenyérre valót, szerintem még gondolkodj rajta egy kicsit. Ha egy fontos személynek akarsz emléket állítani, akkor azt más módon is meg lehet tenni. Annyi hely van a testeden, ahová tetováltatni lehet!

2016. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Semmi különös. Ha valakinek a könnycsepp tetszik, akkor azt tetováltat.

Az eredeti jelentésével nyilván tisztában vagy. Nincs ezen mit ragozni, ha tetszik, varrasd.

2016. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
A könnycsepp hagyományosan azt jelenti hogy embert öltél. Ha ilyen tetkóval jössz szembe akkor az emberek vagy azt fogják gondolni hogy gyilkoltál és voltál börtönben(de a stílusodból én azt veszem le hogy túl fiatal vagy ahhoz hogy elitélt és szabadult gyilkosnak higgyen bárki), vagy azt hogy ezzel akarsz keménynek látszani. Szerintem egyik se túl szerencsés, nem hiszem hogy túl sok lány lenne aki bármi jót gondolna erről.
2016. ápr. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Nevetnék. Vicces lenne. Mármint szánalmasan.
2016. ápr. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Mivel ismerem az eredeti jelentését, szánalmasnak gondolnálak.
2016. ápr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%

Èn különlegesnek tartanának.Nem mki szaladgál ilyen tetkóval ...

Szemeidre vonzaná a tekintetett.Ha szèp szemeid vannak biztos megnèznèlek magamnak.

Mit gondolnèk?

Nem hiszem hogy az emberölèsre...ami úgy olvastam eredeti jelwntèse.

Nem is nèznèlek emósnak sem.



Lehet inkább oda mennèk ès tőled kèrdeznèm meg

2016. ápr. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó

Szerinted miért nem szaladgál sok mindenki ilyen tetkóval? Mert még a hülyén kinéző szánalmas tetkók között is van ami kiemelkedik és ez az.


Ettől a kereszt tetkó is sokkal jobb még ha aki csináltatja az az évben ha 1x lát belülről templomot...

2016. ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Hát őszintén, nekem bejön :D És nem néznélek depisnek, sem emonak, de amúgy sincs bajom az emokkal. Keménynek sem néznélek. Nekem csak simán tetszene és ennyi ^^ Bár én valamiért vmi darkosabb (rockeresebb) fiún tudnám elképzelni ezt a tetkót :)
2016. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

Ja, aztán megjelenik Nyúl Béla a gengsztertetkójával.


Inkább csináljon csillámtetkót, kevésbé nevetséges.

2016. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Jeee, még egy leendő pancser, aki telesírja a világot, hogy nem érti, miért nincs se munkája, se nője évek óta. Plusz bevonzod az összes, enyhén már ittas, kötekedésre vágyó társaságot, akik rendszeresen beverik majd a képedet, hát az nagyon mulatságos lesz. Én drukkolok, csináltasd meg, kevés igazán hülye meri a fejére tetoválni villogó betűkkel, hogy HÜLYE VAGYOK, te tedd meg bátran.
2016. ápr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!